Remont pomieszczeń sanitarnych w budynkach internatu i szkoły Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 3 w Warszawie przy ul. Patriotów 90

MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY NR 3 IM. DR GRZEGORZA MAJA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00343756
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00343756/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-07 14:40
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-618f667e-1734-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
9521262871
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałeTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieInstalowanie wentylacji

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00343756 z dnia 2023-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń sanitarnych w budynkach internatu i szkoły Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 3 w Warszawie przy ul. Patriotów 90

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY NR 3 IM. DR GRZEGORZA MAJA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000959010

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Patriotów 90

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-844

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mow3@eduwarszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mow3.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mbfo_mstwarszawa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń sanitarnych w budynkach internatu i szkoły Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 3 w Warszawie przy ul. Patriotów 90

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-618f667e-1734-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00343756

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00191574/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont pomieszczeń sanitarnych w budynkach internatu i szkoły Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 3 w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00284241

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 32/MBFO/MOW3/1/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń sanitarnych w budynkach internatu i szkoły Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 3 w Warszawie przy ul. Patriotów 90, w tym m.in.:
1) Pomieszczenie z prysznicami i przylegający korytarz w budynku internatu:
a) Roboty rozbiórkowe.
b) Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
c) Wymiana instalacji elektrycznej.
d) Wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej, co i sanitarnej.
e) Demontaż starej wentylacji i instalacja systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła
f) Okładziny ścian i posadzek oraz roboty malarskie.
2) Sanitariat w budynku szkoły:
a) Roboty rozbiórkowe.
b) Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
c) Wymiana instalacji elektrycznej.
d) Wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej, co i sanitarnej.
e) Okładziny ścian i posadzki oraz roboty malarskie.
Wymienione wyżej roboty muszą być wykonane zgodnie z dokumentacją projektową (załącznik nr 11 do SWZ) oraz z przedmiarami robót (załącznik nr 10 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu najkorzystniejsza oferta przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia, której Zamawiający nie zwiększy do najkorzystniejszej oferty, wobec czego Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania.
2023-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane