Remont tarasu górnego od strony południowej budynku Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego im. dr S. Jasińskiego w Zakopanem
Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny im. dr S. Jasińskiego w Zakopanem
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00343929
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00343929/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-07 15:27
- Lokalizacja
- Zakopane, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-55f91bb6-15a5-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7361454105
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00343929 z dnia 2023-08-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont tarasu górnego od strony południowej budynku Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego im. dr S. Jasińskiego w Zakopanem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny im. dr S. Jasińskiego w Zakopanem
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000295449
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ciągłówka 9
1.5.2.) Miejscowość: Zakopane
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-500
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 18 20 26 811
1.5.8.) Numer faksu: 18 20 68 141
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rehabilitacja.zakopane.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rehabilitacja.zakopane.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-55f91bb6-15a5-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont tarasu górnego od strony południowej budynku Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego im. dr S. Jasińskiego w Zakopanem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55f91bb6-15a5-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00343929
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00280402
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPP-2810-08/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 82519,84 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na:
Remoncie tarasu górnego od strony południowej budynku Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego im. dr S. Jasińskiego w Zakopanem.
Na przedmiot zamówienia składa się m. in. następujący zakres robót:
- wymiana gzymsów żelbetowych na poziomie górnego tarasu,
- malowanie farbami olejnymi balustrad stalowych i innych elementów na górnym tarasie,
- wykonanie robót uzupełniających i naprawczych dot. izolacji p. wodnej i nawierzchni z kostki brukowej tarasu oraz uszczelnienia gzymsów na elewacji.
Częściowe odnowienie elewacji budynku Szpitala poprzez renowację części uszkodzonej okładziny ścian zewn. budynku Szpitala poniżej tarasu górnego.
Szczegółowy zakres robót określony został zawarty, przedmiarze robót oraz w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót:
Roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe:
- rozebranie elementów betonowych - gzymsów gr. 10cm z okładziną lastrykową na poziomie górnego tarasu w budynku Szpitala.
Roboty zbrojeniowe:
- gzymsów żelbet. wzdłuż całego tarasu górnego w budynku Szpitala.
- zbrojenie elementów konstrukcyjnych j.w.
Betonowanie.
- gzymsy żelbetowe z betonu wodoszczelnego w8 klasy B30,
Roboty malarskie
- malowania zewnętrznego na tarasie górnym w budynku Szpitala.
- malowanie powierzchni metalowych (balustrady stalowe, pas nadrynnowy z blachy) farbą olejną na poziomie tarasu górnego jw.
Tynkowanie
wykonanie tynków dekoracyjnych zewnętrznych na ścianach budynku głównego Szpitala w ramach renowacji części uszkodzonej okładziny ścian zewn. Renowacja ścian budynku dotyczy:
- elewacji południowej,
- elewacji zachodniej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45262310-7 - Zbrojenie
45262300-4 - Betonowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 148740,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 166005,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 148740,76 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany – Paweł Mastalski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 735 213 11 82
7.3.3) Ulica: os. Gazdy 15
7.3.4) Miejscowość: Nowy Targ
7.3.5) Kod pocztowy: 34-400
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 148740,76 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-10-30| 2023-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |