Zakup koparko - ładowarki na potrzeby Urzędu Gminy w Nagłowicach

Gmina Nagłowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00088078
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00088078/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-02-04 13:09
Lokalizacja
Nagłowice, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f0ca019e-1d67-4117-b48a-c8d6ec0c267c
Identyfikator
6562213721
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Koparki mechaniczne

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ KALITAStalowa Wola, PL · lot 0
475 272 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00088078 z dnia 2025-02-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup koparko - ładowarki na potrzeby Urzędu Gminy w Nagłowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nagłowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010398

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mikołaja Reja 9

1.5.2.) Miejscowość: Nagłowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-362

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@naglowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.naglowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://naglowice.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup koparko - ładowarki na potrzeby Urzędu Gminy w Nagłowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0ca019e-1d67-4117-b48a-c8d6ec0c267c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00088078

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00022091/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Zakup koparko- ładowarki na potrzeby Urzędu Gminy w Nagłowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00655351

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.33.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 359833,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia dostawa fabrycznie nowej koparko- ładowarki na potrzeby Urzędu Gminy w Nagłowicach. Rok produkcji 2023-2024- sztuk 1.
Koparko - ładowarka powinna spełniać wymagania pojazdu dopuszczonego do poruszania sie po drogach publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy- prawo o ruchu drogowym.
Wykonawca wraz z dostawa koparko- ładowarki przekaże Zamawiającemu wszystkie niezbędne dokumenty związane z przedmiotem zamówienia w języku polskim takie jak: książki gwarancyjne, instrukcje obsługi i konserwacji, certyfikaty, świadectwa, atesty i inne wymagane dokumenty pozwalające Zamawiającemu w zgodzie z przepisami prawa polskiego na eksploatację i użytkowanie.
Dostawa przedmiotu zamówienia nastąpi na koszt Wykonawcy na teren Gminy Nagłowice ul. Lipowa ,28-362 Nagłowice.
Wykonawca zobowiązany będzie w dniu dostawy przeszkolenia osób wskazanych przez Zamawiającego w zakresie obsługi, konserwacji, drobnych napraw oraz przeglądów dostarczonego pojazdu. Potwierdzeniem odbycia przeszkolenia będzie protokół.

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 6 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 43261000-0 - Koparki mechaniczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 475272,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 475272,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 475272,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Paweł Kalita Tech-Ekspert Południe

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8661001673

7.3.3) Ulica: ul. Władysława Grabskiego 14

7.3.4) Miejscowość: Stalowa Wola

7.3.5) Kod pocztowy: 37-450

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 475272,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2025-02-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy