Doposażenie i modernizacja placów zabaw w Gminie Olkusz

Gmina Olkusz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00344091
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00344091/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-08 07:20
Lokalizacja
Olkusz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d6871f96-1a41-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6371998042
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneWyposażenie placów zabawWyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieciUsługi w zakresie napraw i konserwacji wyposażenia placów zabawNaprawa terenów rekreacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00344091 z dnia 2023-08-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Doposażenie i modernizacja placów zabaw w Gminie Olkusz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olkusz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258010

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Olkusz

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 326260100

1.5.8.) Numer faksu: 326260217

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@umig.olkusz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umig.olkusz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/olkusz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Doposażenie i modernizacja placów zabaw w Gminie Olkusz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6871f96-1a41-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00344091

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00024945/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Modernizacja i doposażenie placów zabaw w gminie Olkusz

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00292847

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KBZ.271.2.21.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 84550,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ 1 - Wykonanie nawierzchni bezpiecznej na placu zabaw przy Przedszkolu nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Olkuszu;
W zakres zadania 1 wchodzą prace związane z kompleksowym rozłożeniem nawierzchni ze zrębki drewna na placu zabaw (stan istniejący - piasek), która zapewniać będzie bezpieczeństwo swobodnego upadku z istniejących urządzeń zabawowych:
- korytowanie powierzchni pod nawierzchnię ze zrębki drewna na głębokość 30cm,
- wywózka namiaru urobku powstała po korytowaniu,
- nawiezienie drenażu z kamienia łupanego frakcji 8/32 - 16/32 grubość warstwy 10 cm,
- rozłożenie i rozplantowanie nawierzchni ze zrębków drewna, które powinny być wysuszone, zmiękczone technologicznie wzdłuż włókien, warstwa użytkowa zrębków powinna być oczyszczona ze stałych i organicznych zanieczyszczeń, impregnowanych naturalnymi barwnikami wolnymi od toksyn ( z naddatkiem który skompresuje i osiądzie pozostawiając docelową grubość nawierzchni 20cm),
- powierzchnia placu może być uformowana w obrzeżach lub nawierzchnia rozłożona równo z poziomem gruntu,
- dostarczenie kart katalogowych, certyfikatów itp.
Wykonanie nawierzchni zgodnie z normą PN-EN 1176 oraz PN-EN 1177.
Zakres wykonania nawierzchni bezpiecznej został oznaczony na rysunku, stanowiącym za-łącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.5.) Wartość części: 40535,77 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ 2 - Doposażenie placów zabaw w Gminie Olkusz w miejscowościach Zadole Kosmolowskie i Gorenice
Zadanie 1: Zakup urządzeń zabawowych na działkę 1071 w Zadolu Kosmolowskim
Zadanie 2: Zakup urządzeń typu bujak na place zabaw w Gorenicach

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń zabawowych na place zabaw w sołectwach Zadole Kosmolowskie i Gorenice. Zakres prac obejmuje w szczególności:
1) przygotowanie zgłoszenia robót nie wymagających uzyskania decyzji pozwolenia na budowę do Starostwa Powiatowego w Olkuszu, złożenie zgłoszenia oraz dostarczenie Zamawiającemu potwierdzenia skutecznego zgłoszenia,
2) naniesienie urządzeń na mapę zasadniczą przez uprawnioną osobę,
3) dostarczenie i zamontowanie z zachowaniem stref bezpiecznych urządzeń zabawowych w poszczególnych sołectwach wraz z uwzględnieniem już istniejących,
4) uporządkowanie terenu wokół urządzeń, tj. usunięcie zbędnych materiałów i odpadów, wyrównanie ternu wokół urządzeń, odtworzenie istniejącej nawierzchni w przypadku jej uszkodzenia, w tym uzupełnienie ziemi, sianie trawy itp.
5) dostarczenie kart katalogowych, certyfikatów lub deklaracji zgodności z normami dla zamontowanych urządzeń.

Zamówienie obejmuje dostawę i montaż następujących urządzeń zabawowych:
Sołectwo: Zadole Kosmolowskie dz. nr ew. gr. 1071
- urządzenie sprawnościowe (wielofunkcyjne),
- zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią (wieża, drabinka, ślizg)
Sołectwo: Gorenice działka nr ew. gr. 63, przy Szkole Podstawowej
- bujak „rowerek”
Sołectwo: Gorenice działka nr ew. gr. 197/3, przy boisku
- bujak „samolot
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 2 zawiera Załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci

4.5.5.) Wartość części: 15580 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ 3 - Doposażenie siłowni zewnętrznej w Rabsztynie, dz. nr ew. gr. 151/11
Przedmiotem zamówienia jest doposażenie siłowni zewnętrznej w miejscowości Rabsztyn. Zakres prac obejmuje :
1) przygotowanie zgłoszenia robót nie wymagających uzyskania decyzji pozwolenia na bu-dowę do Starostwa Powiatowego w Olkuszu, złożyć zgłoszenie, dostarczyć Zamawiającemu potwierdzenie skutecznego zgłoszenia;
2) dostarczenie i zamontowanie z zachowaniem stref bezpiecznych urządzeń siłowych z uwzględnieniem już istniejących:
3) naniesienie urządzeń na mapę zasadniczą przez uprawnioną osobę z uwzględnieniem istniejących już urządzeń siłowych,
4) uporządkowanie terenu wokół urządzeń, tj. usunięcie zbędnych materiałów i odpadów, wyrównanie terenu wokół urządzeń, odtworzenie istniejącej nawierzchni w przypadku jej uszkodzenia, w tym uzupełnienie ziemi, sianie trawy, itp.
5) dostarczenie kart katalogowych, certyfikatów, deklaracji zgodności z normami zamontowanych urządzeń.

Zamówienie obejmuje dostawę i montaż urządzeń siłowych:
- wyciskanie siedząc,
- trenażer ramion górny.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 3 zawiera Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci

4.5.5.) Wartość części: 7258,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ 4 Remont placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 4 w Olkuszu
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 4 w Olkuszu, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Zakres prac obejmuje w szczególności:
a) demontaż i utylizację nawierzchni bezpiecznej:
- 7m x 1m = 7 m2,
- 5 m x 8 m = 40 m2; łącznie do demontażu i utylizacji starej ok. 47 m2
- Montaż nowej nawierzchni – ok.47 m2
b) malowanie natryskowe (odświeżenie) istniejącej nawierzchni bezpiecznej po odpowiednim przygotowaniu podłoża – ok. 100 m2,
c) naprawę i malowanie urządzeń zabawowych:
- Wymiana belki przy ściance wspinaczkowej,
- Wymiana belki poziomej przy „pajączku”,
- Wymiana linki na pomoście łukowym,
- Wymiana dolnej deski w pomoście łukowym,
- Wymiana siedzisk płaskich w huśtawkach – 2 szt.,
- Malowanie ławek bez oparcia – 2 szt.,
- Montaż brakujących sztachet w ogrodzeniu i konserwacja całości,
- Usunięcie starych powłok malarskich wszystkich urządzeń zabawowych,
- Malowanie wszystkich urządzeń zabawowych na placu zabaw
d) zakup i montaż:
- Ławki z oparciem – 1 szt.,
- Ścianki wspinaczkowej w miejscu „pajączka”,
e) Demontaż i utylizację:
- Bujaka,
- Starej drewnianej ławki.
f) dostarczenie kart katalogowych, certyfikatów itp.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 4 zawiera Załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50870000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji wyposażenia placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45236290-9 - Naprawa terenów rekreacyjnych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.) Wartość części: 20325,20 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2023-08-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane