KPN/15/2023 Outdoorowa kampania społeczna „Głowa do góry”
Karkonoski Park Narodowy z siedzibą w Jeleniej Górze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00344245
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-08 08:31
- Lokalizacja
- Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6112725303
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie promocji
Wykonawcy
3 przyznane
STROER MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
38 745 PLNSTROER MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
38 745 PLNSTROER MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
77 490 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.