Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania „Przebudowa ul. Cholewińskiego – miejsca postojowe i chodnik – projekt i realizacja”
GMINA MIASTA RYPIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00344287
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00344287/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-08 08:42
- Lokalizacja
- Rypin, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-378bdcb5-2096-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 8921000795
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00344287 z dnia 2023-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania „Przebudowa ul. Cholewińskiego – miejsca postojowe i chodnik – projekt i realizacja”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA RYPIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866710
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 40
1.5.2.) Miejscowość: Rypin
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-500
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: +48542809632
1.5.8.) Numer faksu: +48542809654
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marcin.turalski@rypin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.rypin.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/7902941.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania „Przebudowa ul. Cholewińskiego – miejsca postojowe i chodnik – projekt i realizacja”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-378bdcb5-2096-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00344287
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00053104/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa ul. Cholewińskiego- miejsca postojowe i chodnik
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00302953
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Przebudowa ul. Cholewińskiego – miejsca postojowe i chodnik – projekt i realizacja”.
2) Zakres robót budowlanych obejmuje wykonanie m.in.:
a) odcinkowych rozbiórek istniejących krawężników drogowych na ławie betonowej w ilości około 95 mb z wywozem i składowaniem/zagospodarowaniem,
b) korytowania pod projektowane miejsca postojowe i ciągi piesze i pieszo -rowerowe w ilości ok. 370 m3 z wywozem urobku i jego składowaniem/ zagospodarowaniem
c) podbudowy z kamienia łamanego 0-31,5 gr. 20 cm pod nawierzchnie zatoki postojowej w ilości około 240 m2 i gr. 10 cm pod nawierzchnie dróg dla pieszych i dróg pieszo - rowerowych w ilości około 590 m2 na warstwie odsączającej z piasku gr. 10 cm,
d) krawężników drogowych betonowych na ławie betonowej w ilości około 180 mb,
e) obrzeży betonowych w ilości około 260 mb,
f) nawierzchni zatoki postojowej z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm na podsypce piaskowo - cementowej w ilości około 240 m2,
g) nawierzchni dróg dl pieszych i dróg pieszo - rowerowych z kostki brukowej betonowej gr. 6 cm na podsypce piaskowo - cementowej w ilości około 580 m2,
h) oznakowania poziomego grubowarstwowego – białe linie separacyjne i przejścia dla pieszych w ilości około 25 m2 oraz koloru czerwonego - płaszczyzny przejść dla pieszych w ilości około 55 m2,
i) oznakowanie pionowego w ilości 17 słupków i 24 znaków,
j) regulacja pionowej elementów infrastruktury, w tym:
- zaworów wodociągowych - 1 szt.
- włazów studni kanalizacji deszczowej - 1 szt.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja projektowa.
4) UWAGA! Zamówienie nie obejmuje wykonania projektowanych terenów zielonych oraz projektowanego odcinka ścieżki rowerowej dł. około 7,0 m łączącej istniejącą ścieżkę rowerową z ciągiem pieszo - rowerowym w ul. Koszarowej. Roboty te zostaną wykonane przez Zamawiającego.
5) Załączone przedmiary robót pełnią wyłącznie rolę pomocniczą do sporządzenia oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 28 lipca 2023 roku do godziny 11:00 nie wpłynęła żadna oferta.| 2023-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |