(2) 2023 - Przygotowanie i dostarczanie posiłków (usługa cateringowa) dla pensjonariuszy Dziennego Domu Pomocy Społecznej ul Kozielska 71 i DD "Senior +" ul. Partyzantów 30 w Gliwicach

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GLIWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00344301
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-08-08 08:45
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6311331802
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi gotowania posiłkówUsługi dostarczania posiłków

Wykonawcy

2 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO MARKETINGOWO-USŁUGOWE MANAGER-POL SP.C. OLCHAWA SABINA,KYRCZ ANDRZEJZabrze, PL
180 338,4 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO MARKETINGOWO-USŁUGOWE MANAGER-POL SP.C. OLCHAWA SABINA,KYRCZ ANDRZEJZabrze, PL
180 338,4 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.