Opracowanie, wykonanie i montaż makiety 3D oraz trzech płaskorzeźb przedstawiających historyczny wygląd części Śródmieścia Hrubieszowa drugiej połowy XIX w. Pozostała część nazwy w SWZ.
GMINA MIEJSKA HRUBIESZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00344408
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00344408/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2023-08-08 09:13
- Lokalizacja
- Hrubieszów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b539de85-0366-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 9191059278
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Modele w skaliUsługi architektoniczne i podobneUsługi artystyczneUsługi świadczone przez rzeźbiarzyRoboty budowlane
Wykonawcy
2 przyznane
GABRIELA POLEWSKA-PIETRASIEWICZMnin, PL · lot 0
127 920 PLNGABRIELA POLEWSKA-PIETRASIEWICZMnin, PL · lot 1
30 750 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00344408 z dnia 2023-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie, wykonanie
i montaż makiety 3D oraz trzech płaskorzeźb przedstawiających historyczny wygląd części Śródmieścia Hrubieszowa drugiej połowy XIX w. Pozostała część nazwy w SWZ.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA HRUBIESZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368888
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. mjr. Henryka Dobrzańskiego Hubala 1
1.5.2.) Miejscowość: Hrubieszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 535 35 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rozwojlokalny@miasto.hrubieszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.miasto.hrubieszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b539de85-0366-11ee-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie, wykonaniei montaż makiety 3D oraz trzech płaskorzeźb przedstawiających historyczny wygląd części Śródmieścia Hrubieszowa drugiej połowy XIX w. Pozostała część nazwy w SWZ.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b539de85-0366-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00344408
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00247111
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BRL.271.1.9.2023.MO
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie makiety 3D z brązu przedstawiającej historyczny wygląd części Śródmieścia Hrubieszowa umieszczonej na płycie z betonu polerowanego z dwoma polerowanymi, betonowymi podstawami oraz jej posadowienie wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego nad realizacją wykonywanych robót budowlanych4.5.3.) Główny kod CPV: 34999400-0 - Modele w skali
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
92312000-1 - Usługi artystyczne
92312230-2 - Usługi świadczone przez rzeźbiarzy
45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 127920 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie trzech płaskorzeźb przedstawiających historyczne, już nieistniejące obiekty Hrubieszowa: ratusz, synagogę, XIX wieczna kamienica mieszczańska, które docelowo zostaną umieszczone w poziomie chodnika, w uczęszczanych, pieszych ciągach komunikacyjnych.4.5.3.) Główny kod CPV: 34999400-0 - Modele w skali
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
92312000-1 - Usługi artystyczne
92312230-2 - Usługi świadczone przez rzeźbiarzy
45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 30750,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 127920 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 244093,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 127920 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Talent Gabriela Polewska-Pietrasiewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368057609
7.3.3) Ulica: Koscielna 4a
7.3.4) Miejscowość: Mnin
7.3.5) Kod pocztowy: 26-234
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 127920,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 290 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30750 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 81364,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 30750 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Talent Gabriela Polewska-Pietrasiewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368057609
7.3.3) Ulica: Koscielna 4a
7.3.4) Miejscowość: Mnin
7.3.5) Kod pocztowy: 26-234
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 30750 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 290 dni
| 2023-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |