Odtworzenie stanu pierwotnego chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1918E na odc. od DW nr 483 do DG nr 101072E w kierunku msc. Niwy
Powiatowy Zarząd Dróg w Bełchatowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00344984
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00344984/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-08 11:29
- Lokalizacja
- Bełchatów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d47ca12-27dd-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7691837743
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00344984 z dnia 2023-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odtworzenie stanu pierwotnego chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1918E na odc. od DW nr 483 do DG nr 101072E w kierunku msc. Niwy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Bełchatowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590653601
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lipowa 67A
1.5.2.) Miejscowość: Bełchatów
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-400
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 632 79 14
1.5.8.) Numer faksu: 44 632 79 22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@powiat-belchatowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.powiat-belchatowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
pzd-powiatbelchatowski.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Utrzymanie dróg powiatowych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odtworzenie stanu pierwotnego chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1918E na odc. od DW nr 483 do DG nr 101072E w kierunku msc. Niwy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d47ca12-27dd-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00344984
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00035693/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Odtworzenie stanu pierwotnego chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1918E na odc. od DW nr 483 do DG nr 101072E w kierunku msc. Niwy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00320677
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD-ZP-3703-09/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest odtworzenie stanu pierwotnego chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1918E na odc. od DW nr 483 do DG nr 101072E w kierunku msc. Niwy.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
Zakres robót budowlanych obejmuje m. in.: odtworzenie stanu pierwotnego chodnika poprzez wymianę podbudowy, ułożeniu nawierzchni chodnika z kostki betonowej oraz nawierzchni zjazdów, oczyszczenie rowów z wyprofilowaniem dna i skarp wraz z czyszczeniem przepustów drogowych oraz regulację studzienek.
UWAGA:
Ofertę należy sporządzić w oparciu o Dokumentację, Przedmiar robót, który należy traktować jako pomocniczy oraz o obowiązkową wizję w terenie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na platformach obsługujących przedmiotowe postępowanie doszło do rozbieżności w zakresie terminu otwarcia ofert.Na platformie MarketPlanet Oneplace Zamawiający dokonał zmiany terminu otwarcia ofert. Pomimo podjętych prób Zamawiający nie do upływu pierwotnego terminu składania ofert nie dokonał zmiany na platformie Urzędu Zamówień Publicznych.
Wobec zaistniałych rozbieżności brak jest możliwości wyboru oferenta i zawarcia ważnej umowy w przedmiotowym postępowaniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |