„Opracowanie dokumentacji projektowej i budowa trampolin na terenie Ekoparku Stabłowice”, projekt nr 119 WBO 2022 Jump Park – Stabłowice”
ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00345253
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00345253/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-08 12:31
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c1f563ab-06ac-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8971617948
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00345253 z dnia 2023-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Opracowanie dokumentacji projektowej i budowa trampolin na terenie Ekoparku Stabłowice”, projekt nr 119 WBO 2022 Jump Park – Stabłowice”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932104838
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Śląska 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 54-118
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: +48 71 323 50 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zzm.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzm.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zzm-wroc.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Opracowanie dokumentacji projektowej i budowa trampolin na terenie Ekoparku Stabłowice”, projekt nr 119 WBO 2022 Jump Park – Stabłowice”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1f563ab-06ac-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00345253
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00012106/24/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 „Opracowanie dokumentacji projektowej i budowa trampolin na terenie Ekoparku Stabłowice”, projekt nr 119 WBO 2022 Jump Park – Stabłowice”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00253561
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/220/40/2023/DP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia realizowany będzie w trybie „zaprojektuj i wybuduj” w zakres którego wchodzi wykonanie dokumentacji projektowej wraz z etapowaniem, wykonanie I etapu robót budowlanych, prac ogrodniczych, pielęgnacji gwarancyjnej zieleni.
Inwestycja zlokalizowana jest na terenie Ekoparku Stabłowice na działce nr 36/2,
AM-25, obręb Stabłowice będącej własnością Gminy Wrocław w zarządzie Zarządu Zieleni Miejskiej. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania (UCHWAŁA Nr XLVIII/1149/17 r. Rady Miejskiej Wrocławia z dnia 23 listopada 2017 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru w rejonie ulic: Kosmonautów, Jeleniogórskiej i Starogajowej we Wrocławiu).
Na terenie objętym niniejszym zamówieniem jest obowiązująca decyzja pozwolenia na budowę nr 4560/2019 z dnia 29.09.2019 r., w ramach której zrealizowany został plac zabaw dla dzieci młodszych i część alejek (1 etap - grudzień 2019 r.) oraz siłownia i część alejek (2 etap - grudzień 2020 r.).
Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) opracowanie dokumentacji projektowej na budowę trampolin zewnętrznych
w pobliżu istniejącego placu zabaw na terenie Ekoparku Stabłowice wraz
z pozyskaniem zamiennej decyzji pozwolenia na budowę,
b) realizacja zadania na podstawie sporządzonej dokumentacji projektowej oraz wykonanie dojścia o nawierzchni drewnianej i nasadzeń zieleni wysokiej i niskiej.
Zakres podstawowy zadania realizowany będzie w formule „zaprojektuj i zbuduj” i został podzielony na części:
CZĘŚĆ I Opracowanie dokumentacji projektowej
CZĘŚĆ II Wykonanie robót budowlanych
CZĘŚĆ III wykonanie prac ogrodniczych:
CZĘŚĆ IV pielęgnacja gwarancyjna zieleni
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 382500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 382500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 382500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RETENCJA sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8943046238
7.3.3) Ulica: ul. Bajana 51/4
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 54-129
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 382500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji zamówienia (art. 436 pkt 1 ustawy Pzp):- Część I: w terminie do 4 miesięcy od daty zawarcia umowy – opracowanie dokumentacji projektowej dla potrzeb realizacji robót wraz
z uzyskaniem wszystkich wymaganych opinii, uzgodnień, zatwierdzeń i pozwoleń, w tym zamiennej decyzji o „pozwoleniu na
budowę” lub zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do wykonania robót na zgłoszenie;
- Część II, Cześć III: w terminie do 5 miesięcy od daty zawarcia umowy – realizacja zadania – zgodnie z dokumentacją projektową oraz zgłoszenie zakończenia robót i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie dla danego etapu lub wykonanie zawiadomienia o zakończeniu budowy; nasadzenia nowej zieleni; zapewnienie nadzoru autorskiego;
- Część IV: wykonywanie pielęgnacji gwarancyjnej zieleni (tj. wykonanych prac ogrodniczych) będzie realizowane w okresie trzech lat (36 kolejnych miesięcy) liczonych od dnia protokolarnego odbioru całości prac wykonanych w ramach realizacji Części II i Części III przedmiotu zamówienia.
| 2023-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |