PRACE KONSERWACYJNE I NAPRAWCZE STOLARKI OKIENNEJ ALUMINIOWEJ W BUDYNKU NR 375 NA TERENIE KOMPLEKSU 4001 W GDYNI PRZY UL. RONDO BITWY POD OLIWĄ 1
Komenda Portu Wojennego Gdynia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00345273
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00345273/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-08 12:34
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-494a723b-1bda-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5860104552
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00345273 z dnia 2023-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRACE KONSERWACYJNE I NAPRAWCZE STOLARKI OKIENNEJ ALUMINIOWEJ W BUDYNKU NR 375 NA TERENIE KOMPLEKSU 4001 W GDYNI PRZY UL. RONDO BITWY POD OLIWĄ 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Portu Wojennego Gdynia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190232852
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rondo Bitwy pod Oliwą 1
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-103
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kpw.przetargi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kpwgdynia.wp.mil.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kpwgdynia.wp.mil.pl/pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRACE KONSERWACYJNE I NAPRAWCZE STOLARKI OKIENNEJ ALUMINIOWEJ W BUDYNKU NR 375 NA TERENIE KOMPLEKSU 4001 W GDYNI PRZY UL. RONDO BITWY POD OLIWĄ 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-494a723b-1bda-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00345273
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00126744/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Prace konserwacyjne i naprawcze stolarki okiennej aluminiowej w budynku nr 375 na terenie kompleksu 4001
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00293144
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 95/KPW/INFR/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 19989,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PRACE KONSERWACYJNE I NAPRAWCZE STOLARKI OKIENNEJ ALUMINIOWEJ W BUDYNKU NR 375 NA TERENIE KOMPLEKSU 4001 W GDYNI PRZY UL. RONDO BITWY POD OLIWĄ 1.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3 do SWZ w skład, którego wchodzi Dokumentacja projektowa, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru
Robót oraz Przedmiar i Zestawienie materiałów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
ponieważ w postępowaniu nie została złożona żadna ofertaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2023-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |