Przebudowa drogi w miejscowości Siedlątków – odcinek I

GMINA PĘCZNIEW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00345391
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00345391/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-08 12:54
Lokalizacja
Pęczniew, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0d4336cd-0e82-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
8281359612
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

'PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH I MOSTOWYCH' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzartki, PL · lot 0
119 360,43 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00345391 z dnia 2023-08-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi w miejscowości Siedlątków – odcinek I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PĘCZNIEW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934393

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Główna 10/12

1.5.2.) Miejscowość: Pęczniew

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-235

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 436781519

1.5.8.) Numer faksu: 436781519

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@e-peczniew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://e-peczniew.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0d4336cd-0e82-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi w miejscowości Siedlątków – odcinek I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d4336cd-0e82-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00345391

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00050174/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa drogi w miejscowości Siedlątków – odcinek I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00276047

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP 271.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 97545,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa drogi w miejscowości Siedlątków – odcinek I", polegającego na poprawie stanu technicznego i standardu bezpieczeństwa ruchu na drodze wewnętrznej zlokalizowanej w miejscowości Siedlątków na odcinku od istniejącej nawierzchni bitumicznej (działka 366) do istniejącej nawierzchni bitumicznej (granica pasa drogowego drogi powiatowej) zgodnie z planem zagospodarowania na długości 99 metrów.

Zakres przedmiotowej inwestycji obejmuje:
a) dostosowanie parametrów przedmiotowej drogi do klasy technicznej D, w tym korektę geometrii i parametrów łuków poziomych i pionowych,
b) wykonanie elementów organizacji ruchu (oznakowanie pionowe).
Podstawowy zakres inwestycji polegającej na przebudowie drogi wewnętrznej w miejscowości Siedlątków będzie wymagał następujących robót:
- roboty przygotowawcze;
- roboty ziemne;
- wykonanie podbudowy;
- wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej,
- wykonanie poboczy,
- wykonanie nowego oznakowania pionowego,
- roboty wykończeniowe, wykonanie inwentaryzacji powykonawczej.

Sczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Rozdziale V SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 119360,43 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 119360,43 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 119360,43 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8271873187

7.3.3) Ulica: Czartki

7.3.4) Miejscowość: Sieradz

7.3.5) Kod pocztowy: 98-200

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 119360,43 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający wszczął postępowanie o udzielenie zamówienia na realizację zadania pn.: „Przebudowa drogi w miejscowości Siedlątków – odcinek I” w trybie podstawowym z możliwością negocjacji na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy P.z.p.
Do upływu terminu składania ofert wpłynęła jedna oferta złożona przez:
1. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o. o.
Czartki 60;
98-200 Sieradz,
Cena oferty: 119 360,43 PLN (brutto)
Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady na przedmiot zamówienia 84 miesięcy.
Zgodnie z zapisami SWZ Zamawiający przy wyborze oferty najkorzystniejszej kierował się następującymi kryteriami oceny ofert:
- Cena - 60% (60 pkt)
- Gwarancja jakości i rękojmia za wady (G) – 40% (40 pkt)
Następnie Zamawiający na podstawie art. 274 ust. 1 P.z.p. wezwał Firmę Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o. o. Czartki 60; 98-200 Sieradz, do złożenia podmiotowych środków dowodowych.
Wykonawca w wyznaczonym terminie przedłożył żądane dokumenty i potwierdził spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz niepodleganie wykluczeniu z postępowania.
Mając powyższe na uwadze Zamawiający wybrał ofertę złożoną przez Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o. o., Czartki 60; 98-200 Sieradz jako najkorzystniejszą.
Jednocześnie Zamawiający informuje, że nie wystąpiły żadne okoliczności skutkujące koniecznością odrzucenia którejkolwiek ze złożonych ofert.
2023-08-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane