Modernizacja dwóch przepompowni wody w miejscowości Szewna na ul. Kieleckiej 45 oraz ul. Kieleckiej 118 zwiększająca ich wydajność poprzez wymianę zestawów hydroforowych wraz ze sterowaniem

Gmina Bodzechów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00345654
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00345654/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-08 13:47
Lokalizacja
Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e6040923-2b7b-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6611667096
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne hydrauliczneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty na placu budowy

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00345654 z dnia 2023-08-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dwóch przepompowni wody w miejscowości Szewna na ul. Kieleckiej 45 oraz ul. Kieleckiej 118 zwiększająca ich wydajność poprzez wymianę zestawów hydroforowych wraz ze sterowaniem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bodzechów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009998

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mikołaja Reja 10

1.5.2.) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-400

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ugb.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/gmina-bodzechow

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e6040923-2b7b-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dwóch przepompowni wody w miejscowości Szewna na ul. Kieleckiej 45 oraz ul. Kieleckiej 118 zwiększająca ich wydajność poprzez wymianę zestawów hydroforowych wraz ze sterowaniem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6040923-2b7b-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00345654

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00049848/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Modernizacja dwóch przepompowni wody w miejscowości Szewna na ul. Kieleckiej 45 oraz ul. Kieleckiej 118 zwiększająca ich wydajność poprzez wymianę zestawów hydroforowych wraz ze sterowaniem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00326655

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 327428,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1 Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dwóch przepompowni wody w miejscowości Szewna na:
- ul. Kieleckiej 45 – modernizacja przepompowni wody pitnej w zakresie wymiany zestawu pompowego do podnoszenia ciśnienia; nominalne parametry pracy zestawu hydroforowego- sekcja gospodarcza: Qgosp=60,0 m3/h, Hgosp=40-58 mH2O, Pgosp=4x4,0 kW; pompa zalewowa: Qp.poż= 2,50 m3/h, Hp.poż.=18,0 mH2O, Pp.poż=1x1,1 kW
oraz
- ul. Kieleckiej 118- modernizacja przepompowni wody pitnej w zakresie wymiany zestawu pompowego do podnoszenia ciśnienia; nominalne parametry pracy zestawu hydroforowego- sekcja gospodarcza: 4 pompy o nominalnych parametrach Qgosp=48,0 m3/h, Hgosp=65,0 mH2O, Pgosp=4x4,0 kW.

Szczegółowy opis przyjętych rozwiązań technicznych został zawarty w dokumentacji technicznej oraz specyfikacji wykonania robót budowlanych stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45113000-2 - Roboty na placu budowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający musi wprowadzić do treści SWZ zmiany, które prowadziłyby do istotnej zmiany charakteru zamówienia w porównaniu z zamówieniem pierwotnie określonym
2023-08-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane