Budowa drogi leśnej nr 22/1 w Leśnictwie Jaworze (postępowanie powtórzone)
Nadleśnictwo Dębica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00345765
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00345765/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-08 14:11
- Lokalizacja
- Dębica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-59bbce98-26f4-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8720007454
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00345765 z dnia 2023-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi leśnej nr 22/1 w Leśnictwie Jaworze (postępowanie powtórzone)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Dębica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545560
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rzeszowska 142
1.5.2.) Miejscowość: Dębica
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: debica@krakow.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://debica.krakow.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/94dbb02f-8d63-4ac2-bddd-fbb5ecd05c8d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi leśnej nr 22/1 w Leśnictwie Jaworze (postępowanie powtórzone)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-59bbce98-26f4-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00345765
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00442403/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa drogi leśnej nr 22/1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00317707
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.27.2023.ND
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje budowę wewnętrznej drogi leśnej w Leśnictwie Jaworze wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną na działkach nr ewid. 1171, 1170 obr. 0014 Przeczyca, gmina Brzostek, powiat dębicki, nurem identyfikacyjny działek inwestycyjnych ewid. 180302_5.0014.1171; 180302_5.0014.1170. Planowane zamierzenie obejmuje swym zakresem prace związane z budową drogi leśnej wyposażonej w bitumczną jezdnię, pobocza z kruszywa łamanego, częściowo umocnione skarpy korpusu drogi oraz towarzyszącą infrastrukturą techniczną w postaci budowanego oraz intniejącego, remontowanego przepustu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak ofert.| 2023-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |