Budowa boiska do piłki nożnej przy ul. Leszka Białego wraz z ogrodzeniem w ramach Budżetu Obywatelskiego pn. „Budowa boiska do piłki nożnej przy ul. Leszka Białego.”
Gmina Miejska Głogów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00345872
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00345872/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-08 14:33
- Lokalizacja
- Głogów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9d7262a3-26d6-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6930012466
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00345872 z dnia 2023-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska do piłki nożnej przy ul. Leszka Białego wraz z ogrodzeniem w ramach Budżetu Obywatelskiego pn. „Budowa boiska do piłki nożnej przy ul. Leszka Białego.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Głogów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 10
1.5.2.) Miejscowość: Głogów
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76 7265 583
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@glogow.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.glogow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://glogow-um.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa boiska do piłki nożnej przy ul. Leszka Białego wraz z ogrodzeniem w ramach Budżetu Obywatelskiego pn. „Budowa boiska do piłki nożnej przy ul. Leszka Białego.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d7262a3-26d6-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00345872
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00056713/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.27 Budowa boiska do piłki nożnej przy ul. Leszka Białego wraz z ogrodzeniem w rmach Budżetu Obywatelskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00316746
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.30.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „
Budowa boiska do piłki nożnej przy ul. Leszka Białego wraz z ogrodzeniem w ramach Budżetu Obywatelskiego pn. „Budowa boiska do piłki nożnej przy ul. Leszka Białego.”
Zakres zamówienia obejmuje budowę boiska do piłki nożnej o nawierzchni z trawy syntetycznej o wym. 15x33m i montażem piłkochwytów wraz z ogrodzeniem.
W zakres inwestycji wchodzą:
- ukształtowanie terenu,
- wykonanie konstrukcji nawierzchni boisk,
- wykonanie i montaż nawierzchni z trawy syntetycznej,
- wykonanie piłkochwytów,
- wykonanie ogrodzenia ,
Szczegółowy opis i zakres wykonania przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa opracowana przez firmę eM Pracownię Projektową Architektury i Architektury Krajobrazu prowadzoną przez Małgorzatę Sieledczyk przy ul.Młyńskiej 12, w skład której wchodzi projekt budowlany, projekt techniczno-wykonawczy, przedmiar, STWiORB, które są załącznikami do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podst. art. 255 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2022r. poz. 1710 ze zm. ) unieważnia postępowanie.Uzasadnienie:
W postepowaniu wpłynęła jedna oferta. Cena złożonej oferty przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 297309,78 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 297309,78 PLN
| 2023-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |