„Opracowanie dokumentacji projektowych dla zadania inwestycyjnego pn.: Termomodernizacja 6 obiektów edukacyjnych”.
Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00346231
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-09 07:38
- Lokalizacja
- Sosnowiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6440015167
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjneNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
6 przyznanych
COREMATIC ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
56 000 PLNCOREMATIC ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
119 000 PLNCOREMATIC ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
119 000 PLNCOREMATIC ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
101 000 PLNCOREMATIC ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
80 000 PLNCOREMATIC ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
105 400 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.