„Budowa miejsc parkingowych w rejonie ulic Ludwika Zamenhofa i Tadeusza Rejtana w Lesznie w ramach Budżetu Obywatelskiego”

Miasto Leszno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00346308
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00346308/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-09 08:21
Lokalizacja
Leszno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-49a1fdd2-044d-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
6972259898
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógMalowanie nawierzchni parkingówInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ MASŁOWSKILeszno, PL · lot 0
127 523,04 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00346308 z dnia 2023-08-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa miejsc parkingowych w rejonie ulic Ludwika Zamenhofa i Tadeusza Rejtana w Lesznie w ramach Budżetu Obywatelskiego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Leszno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050445

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kazimierza Karasia 15

1.5.2.) Miejscowość: Leszno

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-100

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzd@leszno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.leszno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_leszno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa miejsc parkingowych w rejonie ulic Ludwika Zamenhofa i Tadeusza Rejtana w Lesznie w ramach Budżetu Obywatelskiego”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49a1fdd2-044d-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00346308

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00060768/18/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Budowa miejsc parkingowych w rejonie ulic Ludwika Zamenhofa i Tadeusza Rejtana w Lesznie w ramach Budżetu Obywatelskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00249392

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MZD.271.10.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia dotyczy budowy miejsc postojowych zlokalizowanych na działkach drogowych:
1) Pas drogowy - ul. Rejtana, dz. nr 12/44 ark. mapy 125)
2) Pas drogowy - ul. Rejtana, dz. nr 13/22 ark. mapy 125)
3) Pas drogowy - ul. Rejtana, dz. nr 17/21 ark. mapy 125)
4) Pas drogowy – ul. Zamenhofa, dz. nr 26/38, 26/49 ark. mapy 123)

2. Przedmiot zamówienia, obejmuje wykonanie w szczególności następujących robót:
• rozbiórkowych
• ziemnych
• nowej konstrukcji nawierzchni
Zakres zamówienia należy wykonać zgodnie ze sporządzoną dokumentacją postępowania tj. projektem budowlanym, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących Załącznik nr 11 do SWZ oraz ślepym kosztorysie ofertowym stanowiącym Załącznik nr 10 do SWZ.
3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości udzielenia Wykonawcy zaliczki.
4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości częściowego fakturowania robót. Roboty będą podlegały jednemu odbiorowi końcowemu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45233270-2 - Malowanie nawierzchni parkingów

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 127523,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 174490,74 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 127523,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LU MAX Łukasz Masłowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6972141553

7.3.4) Miejscowość: Leszno

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

ułożenie nawierzchni z kostki betonowej

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 127523,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2023-08-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane