„Przebudowa ul. Słowików w Chorzowie”
Miasto Chorzów – Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Chorzowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00346371
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00346371/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-09 08:41
- Lokalizacja
- Chorzów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2cde8f43-fad3-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 000166249
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
Wykonawcy
2 przyznane
ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH "DIORYT" MUSIAŁ,WACH,ROTYŃSKI SPÓŁKA JAWNAKatowice, PL · lot 0
— · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00346371 z dnia 2023-08-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa ul. Słowików w Chorzowie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Chorzów – Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Chorzowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000166249
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bałtycka 8A
1.5.2.) Miejscowość: Chorzów
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-500
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@mzuim.chorzow.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mzuim.chorzow.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mzuim.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
utrzymanie ulic i obiektów inżynierskich
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa ul. Słowików w Chorzowie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2cde8f43-fad3-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00346371
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00030221/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa chodników i oświetlenia ul. Słowików
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00232502
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.26.1.12.2023.AB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1 Część 1 zamówienia: „Budowa chodników ul. Słowików w Chorzowie” - budowa chodników wzdłuż drogi nr 1 oraz łączników poprzecznych zgodnie z Dokumentacją projektową stanowiącą załącznik nr 1.1 do SWZ.2. Jeżeli Dokumentacja Projektowa lub STWiORB odwołuje się do aktów prawnych, podczas wykonywania robót należy stosować obowiązujące przepisy prawa.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia przedstawiono w Dokumentacji projektowej, szczegółowej specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych i przedmiarach robót, które stanowią odpowiednio Załącznik nr 1.1 i 1.2 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 634268,12 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2) Część 2 zamówienia: „Budowa oświetlenia ul. Słowików w Chorzowie” – budowa 26 szt. słupów wraz z oprawami, budową kabla energetycznego ziemnego oraz ochroną przeciwporażeniową i infrastrukturą towarzyszącą oraz odtworzeniem nawierzchni po realizacji robót elektroenergetycznych związanych z budowa oświetlenia zgodnie z Dokumentacją projektową stanowiącą załącznik nr 1.2 do SWZ.3. Jeżeli Dokumentacja Projektowa lub STWiORB odwołuje się do aktów prawnych, podczas wykonywania robót należy stosować obowiązujące przepisy prawa.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia przedstawiono w Dokumentacji projektowej, szczegółowej specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych i przedmiarach robót, które stanowią odpowiednio Załącznik nr 1.1 i 1.2 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 373934,81 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 442281,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 442281,57 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 442281,57 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Robót Drogowych „DIORYT” Musiał, Wach, Rotyński Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 240607443
7.3.3) Ulica: ul. Roździeńska 27B
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-382
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 442281,57 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-08-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |