Turystyczno - rekreacyjne zagospodarowanie działki nr 291/1 obręb Wojków Gmina Błaszki

GMINA BŁASZKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00346576
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00346576/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-09 09:38
Lokalizacja
Błaszki, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7384b475-262b-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
8272261397
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenuWiaty drewnianeMeble ogrodowePojemniki i kosze na odpady i śmieciGrilleRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00346576 z dnia 2023-08-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Turystyczno - rekreacyjne zagospodarowanie działki nr 291/1 obręb Wojków Gmina Błaszki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BŁASZKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934358

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Niepodległości 13

1.5.2.) Miejscowość: Błaszki

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-235

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@blaszki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.blaszki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zamowienia.blaszki.pl/procurements/54/procurement

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Turystyczno - rekreacyjne zagospodarowanie działki nr 291/1 obręb Wojków Gmina Błaszki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7384b475-262b-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00346576

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00520910/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Turystyczno-rekreacyjne zagospodarowanie działki nr 291/1 obręb Wojków gm. Błaszki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

5.2. Zadanie współfinansowane jest w ramach poddziałania 19.2 ,, Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej oobjętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00315329

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIZ.271.35.23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.1. Zamówienie obejmuje wykonanie dwóch altan o konstrukcji drewnianej z nawierzchnią utwardzoną z kostki betonowej. Pierwsza altana prostokątna z ławostołami i grillem betonowym oraz utwardzonym terenem przed altaną również z kostki betonowej. Drugą altanę projektuje się jako sześciokątną z ławeczkami. W sąsiedztwie drugiej altany przewiduje się palenisko z ławeczkami. W ramach opracowania projekt przewiduje wykonanie dwóch skwerów- większego skweru z nasadzeniami i ławkami parkowymi dopełnionego głazami ogrodowymi oraz mniejszego z leżakami drewnianymi. Przedmiotem inwestycji są również ciągi piesze, łączące zaprojektowane obiekty, wykonane jako utwardzone żwirowe. Całość uzupełnią nasadzenia licznych drzew i krzewów ozdobnych. Obiekt będzie miał za zadanie zapewnienie miejsca do rekreacyjnego wypoczynku użytkowników. Szczegółowo zakres zamówienia określa dokumentacja projektowa oraz STWiOR stanowiące załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34928210-3 - Wiaty drewniane

39142000-9 - Meble ogrodowe

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

42214110-3 - Grille

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do dnia składania ofert tj. 08.08.2023 r. do godz. 10.00 do Zamawiającego wpłynęły dwie oferty. Żadna z nich nie zawierała kosztorysu ofertowego. Zamawiający - zgodnie z treścią SWZ ( pkt 14.16) wymagał od wykonawców złożenia wraz z ofertą kosztorysu ofertowego, który stanowiłby jej integralną część. Za wykonanie przedmiotu umowy przewidział bowiem wynagrodzenie kosztorysowe, które miało być ustalone na podstawie złożonej oferty. W sytuacji, kiedy w postępowaniu rozliczenie ma charakter kosztorysowy Wykonawca nie ma możliwości uzupełnienia treści kosztorysu ofertowego. Oferta obarczona jest wadą i podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy z dnia 11.09.2019 roku Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 roku, poz. 1710 ze zm.).
2023-08-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane