Przebudowa boisk przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Lublinie, przy ul. Rzeckiego 10.
Gmina Lublin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00346721
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00346721/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-09 10:19
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-84ff407b-aea9-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 9462575811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00346721 z dnia 2023-08-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa boisk przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Lublinie, przy ul. Rzeckiego 10.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lublin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019514
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Króla Władysława Łokietka 1
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-109
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lublin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lublin.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-84ff407b-aea9-11ed-b8d9-2a18c1f2976f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa boisk przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Lublinie, przy ul. Rzeckiego 10.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84ff407b-aea9-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00346721
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00017684/36/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa boiska przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 5 w Lublinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00128810
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-P-I.271.8.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2918942,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres zamówienia obejmuje przebudowę boisk przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Lublinie, przy ul. Rzeckiego 10, w tym:
1) roboty budowlane:
a) demontaż istniejących bramek boiska sportowego i ogrodzenia,
b) demontaż istniejących nawierzchni boiska i bieżni,
c) wykonanie nowego ogrodzenia wraz z bramą, furtką i piłkochwytami,
d) wykonanie nowej podbudowy pod nawierzchnie poliuretanowe i sztucznej trawy,
e) wykonanie nowej nawierzchni poliuretanowej,
f) wykonanie nowej nawierzchni z trawy syntetycznej,
g) wykonanie nawierzchni z kostki betonowej wraz z obrzeżami,
h) wykonanie nowych schodów z prefabrykatów betonowych,
i) plantowanie terenu wraz z zasianiem trawy,
j) dostawa i montaż wyposażenia boisk,
k) dostawa i montaż siedzisk mobilnych,
2) roboty sanitarne:
a) wykonanie systemu rur drenarskich odprowadzających wody deszczowe z powierzchni boisk,
b) budowa zbiornika retencyjnego z kręgów żelbetowych o średnicy DN 300
c) włączenie odwodnienia do istniejącej miejskiej sieci kanalizacji deszczowej DN 200,
3) roboty elektryczne:
a) wykonanie sieci kablowych niskiego napięcia NN na terenie obiektu,
b) wykonanie rozdzielnicy zasilającej oświetlenie boisk,
c) wykonanie instalacji oświetlenia boiska do piłki nożnej (6 latarń ośw.) i boiska wielofunkcyjnego do piłki ręcznej (4 latarnie ośw.) z wykonaniem sieci kablowej zasilającej maszty,
d) wykonanie instalacji monitoringu CCTV.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3300000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3837269,19 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3300000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DARo-FACH Dariusz Latkowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060514519
7.3.3) Ulica: ul. Hallera 2/16
7.3.4) Miejscowość: Świdnik
7.3.5) Kod pocztowy: 21-040
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3300000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-08-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |