Dostawa leków onkologicznych II
SZPITAL W KNUROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00347050
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-09 11:47
- Lokalizacja
- Knurów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9691554118
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Środki przeciwnowotworowe
Wykonawcy
9 przyznanych
BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
15 358 PLN'ROCHE POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
38 251 PLN'ROCHE POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
220 899 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
23 731 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
26 249 PLN'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
26 249 PLN'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
26 249 PLN'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
26 249 PLN'ROCHE POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
42 562 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.