Wdrożenie systemu pocztowego, wdrożenie zabezpieczenia obszaru tożsamości
Powiat Wieruszowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00088552
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00088552/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-04 14:29
- Lokalizacja
- Wieruszów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c4fda6e0-31d5-48e4-a712-acc6bee54e68
- Identyfikator
- 9970147748
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi wdrażania oprogramowania
Wykonawcy
1 przyznane
KAMIL SZAUSTUKOleśnica, PL · lot 0
80 199,8 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00088552 z dnia 2025-02-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wdrożenie systemu pocztowego, wdrożenie zabezpieczenia obszaru tożsamości
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wieruszowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854837
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1-7
1.5.2.) Miejscowość: Wieruszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-400
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat-wieruszowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-wieruszowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zp.powiat-wieruszowski.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wdrożenie systemu pocztowego, wdrożenie zabezpieczenia obszaru tożsamości2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c4fda6e0-31d5-48e4-a712-acc6bee54e68
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00088552
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036023/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Wdrożenie systemu pocztowego, wdrożenie zabezpieczenia obszaru tożsamości
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 ( FERC) ; Projekt pn. Podniensienie poziomu cyberbezpieczeństwa systemów teleinformatycznych w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie. Pewność bezpieczeństwa.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00619627
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RS.272.34.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje :
1) wdrożenie zabezpieczenia obszaru tożsamości polegającego na wieloetapowych logowaniach, SSO i logowaniu przy użyciu innych faktorów niż tylko hasło, wdrożenie AD, migrację wszystkich zasobów sieciowych do AD i zarządzanie dostępem z jednego miejsca, szkolenie - dla 50 użytkowników.
2) wdrożenie systemu pocztowego, który ma pełnić funkcję miejsca zarządzania pocztą elektroniczną, kalendarzami, zadaniami i kontaktami dla 70 użytkowników.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 80199,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 80199,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 80199,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KAMATA Kamil Szaustuk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 022497609
7.3.3) Ulica: Łużycka 17/6
7.3.4) Miejscowość: Oleśnica
7.3.5) Kod pocztowy: 56-400
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 80199,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
| 2025-02-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |