Dostawa i montaż konstrukcji namiotu nr 10 wraz z reprofilacją istniejących fundamentów i wykonaniem ubezpieczenia kostką brukową
Nadleśnictwo "Śnieżka"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00347378
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00347378/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-09 13:08
- Lokalizacja
- Kowary, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bd3a2dcb-2a0a-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6110052863
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00347378 z dnia 2023-08-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostawa i montaż konstrukcji namiotu nr 10 wraz z reprofilacją istniejących fundamentów i wykonaniem ubezpieczenia kostką brukową
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo "Śnieżka"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931023960
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Leśna 4a
1.5.2.) Miejscowość: Kowary
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-530
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 75 7182212
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sniezka@wroclaw.lasy.gov.pl; danuta.wozniak@wroclaw.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://sniezka.wroclaw.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bd3a2dcb-2a0a-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż konstrukcji namiotu nr 10 wraz z reprofilacją istniejących fundamentów i wykonaniem ubezpieczenia kostką brukową2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bd3a2dcb-2a0a-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00347378
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00240859/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa namiotu foliowego nr 10
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00322231
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.10.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż konstrukcji namiotu nr 10 wraz z wcześniejszym wykonaniem reprofilacji istniejących fundamentów oraz wykonaniem na całej jego powierzchni ubezpieczenia kostką brukową.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 – dokumentacja techniczna, w skład której wchodzą:
Załącznik nr 8.1 – opis przedmiotu zamówienia
Załącznik nr 8.2- przedmiar robót na wykonanie reprofilacji istniejących fundamentów namiotu nr 10
Załącznik nr 8.3 – przedmiar robót na dostawę i montaż konstrukcji namiotu nr 10
Załącznik nr 8.4- Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR)
Załącznik nr 8.5 – Opis techniczny wykonanie reprofilacji fundamentów namiot nr 10
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia,SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 599379 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 599379 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-08-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |