Zakup i dostawa płyt betonowych do przebudowy dróg śladowych w gminie Miejska Górka
GMINA MIEJSKA GÓRKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00446790
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00446790/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-06 12:46
- Lokalizacja
- Miejska Górka, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a0393f08-28c1-11ef-a458-c2a7c3d67e03
- Identyfikator
- 6991870879
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00446790 z dnia 2024-08-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa płyt betonowych do przebudowy dróg śladowych w gminie Miejska Górka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA GÓRKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050770
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 33
1.5.2.) Miejscowość: Miejska Górka
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-910
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 65 322 64 67
1.5.8.) Numer faksu: +48 65 5474221
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@miejska-gorka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miejska-gorka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miejska-gorka.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa płyt betonowych do przebudowy dróg śladowych w gminie Miejska Górka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0393f08-28c1-11ef-a458-c2a7c3d67e03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00446790
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00086473/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup i dostawa płyt betonowych do przebudowy dróg śladowych w gminie Miejska Górka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00363971
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup i dostawa płyt betonowych do przebudowy dróg śladowych w gminie Miejska Górka.
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 648 szt. płyt drogowych typu PDTP wykonanych z betonu klasy min. C25/30 potrzebnych do wybudowania dróg śladowych. Wymiary pojedynczej płyty: długość – 120 cm, szerokość – 80 cm, grubość – 16 cm. Krótsze boki płyty muszą być wyposażone w specjalne zamki umożliwiające przegubowe łączenie płyt, a także utrzymujące płyty w stałej pozycji po ułożeniu (brak tzw. „klawiszowania” płyt) oraz muszą mieć kształt umożliwiający wykonanie łukowych odcinków drogi. Szczegółowy opis techniczny płyty drogowej typu PDTP zawiera załącznik nr 8 do SWZ.
Płyty powinny posiadać odpowiednią aprobatę techniczną IBDiM potwierdzającą właściwości użytkowe płyt oraz wymagania dla prefabrykatów z betonu.
Dostawa płyt będzie się odbywać sukcesywnie, po uprzednim zgłoszeniu e-mailem przez Zamawiającego zapotrzebowania, w miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie gminy Miejska Górka, zgodnie z poniższym wykazem ilości płyt, jakie trzeba dostarczyć do poszczególnych miejscowości:
- Topólka – 144 szt.
- Rzyczkowo – 504 szt.
Łączna ilość płyt to 648 szt.
Płyty drogowe dostarczane mają być na użyczonych przez dostawcę płyt paletach, które będą sukcesywnie zwracane, jednak nie później niż do 31.12.2024 r.
Rozładunek płyt jest po stronie Zamawiającego.
Dostarczone płyty zostaną wykorzystane do realizacji zadania pn. „Przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych – obręb Dłoń, Oczkowice i Rzyczkowo”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44111000-1 - Materiały budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
44111000-1 - Materiały budowlane
44113800-3 - Materiały do układania nawierzchni drogowych
44113000-5 - Drogowe materiały konstrukcyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 97557,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 113976,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 97557,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Balda Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7881757349
7.3.3) Ulica: Strzyżewo
7.3.4) Miejscowość: Zbąszyń
7.3.5) Kod pocztowy: 64-360
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 97557,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2024-08-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |