Remont pomieszczeń w budynkach Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białej Podlaskiej przy ul. Warszawskiej 18 i ul. Kopernika 7 wraz z elementami infrastruktury zewnętrznej.
POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00347920
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00347920/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-09 15:11
- Lokalizacja
- Biała Podlaska, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-426c4b30-f4b3-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5371759288
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00347920 z dnia 2023-08-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń w budynkach Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białej Podlaskiej przy ul. Warszawskiej 18 i ul. Kopernika 7 wraz z elementami infrastruktury zewnętrznej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030182650
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: WARSZAWSKA 18
1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 833444160
1.5.8.) Numer faksu: 833437639
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: psse.bialapodlaska@sanepid.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/psse-biala-podlaska
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-426c4b30-f4b3-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń w budynkach Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białej Podlaskiej przy ul. Warszawskiej 18 i ul. Kopernika 7 wraz z elementami infrastruktury zewnętrznej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-426c4b30-f4b3-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00347920
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00160072/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont pomieszczeń w budynkach Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białej Podlaskiej przy ul. Warszawskiej 18 i ul. Kopernika 7 wraz z elementami infrastruktury zewnętrznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Ze środków EFRR, Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa XI REACT-EU, Działanie 11.3 Wspieranie naprawy i odporności systemu ochrony zdrowia, Projekt pn. „Wzmocnienie Infrastruktury Powiatowych Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych w celu zwiększenia efektywności ich działania”. Porozumienie o dofinansowanie nr POIS.11.03.00-00-0191/222.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00221258
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.8.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 349593,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont pomieszczeń w budynkach Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białej Podlaskiej przy ul. Warszawskiej 18 oraz ul. Kopernika 74.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45442100-8 - Roboty malarskie
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
4.5.5.) Wartość części: 257070 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont budynku Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białej Podlaskiej i modernizacja infrastruktury zewnętrznej przy ul. Warszawskiej 184.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
4.5.5.) Wartość części: 172930 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu. W przedmiotowym postępowaniu w zakresie Zadanie nr 1 wpłynęła tylko 1 oferta . Zamawiający na podstawie art. 274 ust. 1 oraz powtórnie na podstawie art. 128 ust. 1 wezwał Wykonawcę do przedłożenia podmiotowych środków dowodowych potwierdzających spełnienie warunków udziału w postępowaniu. Jednakże Wykonawca nie odpowiedział na żadne wezwanie. W związku z powyższym oferta Wykonawcy podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit.c - Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli Wykonawca nie złożył w przewidzianym terminie podmiotowych środków dowodowych potwierdzających spełnienie warunków udziału w postępowaniu.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
W przedmiotowym postępowaniu w zakresie Zadanie nr 2 wpłynęła tylko 1 oferta, której kwota przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.
| 2023-08-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |