Modernizacja Oddziału Chirurgii Naczyniowej i Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej na poz. 3 w budynku A
SP ZOZ MSWiA w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00347961
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00347961/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-09 15:22
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cc6f9dd2-1bed-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7260004820
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00347961 z dnia 2023-08-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Oddziału Chirurgii Naczyniowej i Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej na poz. 3 w budynku A
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SP ZOZ MSWiA w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470805076
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Północna 42
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 91-425
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zozmswlodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zozmswlodz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zozmswlodz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Oddziału Chirurgii Naczyniowej i Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej na poz. 3 w budynku A2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc6f9dd2-1bed-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00347961
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00110271/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja Oddizału Chirurgii Naczyniowej i Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00294078
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 29/R/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres prac obejmuje modernizację ;
Oddziału Chirurgii Naczyniowej , a w szczególności:
• prace rozbiórkowe
• wykucie otworu drzwiowego w ścianie zewnętrznej, dostarczenie i montaż drzwi
• wymiana okładzin podłogowych i montaż nowych
• skucie starej glazury i montaż nowej.
• wymiana drzwi.
• modernizacja wejścia
• prace malarskie
• prace elektryczne i słaboprądowe
• modernizacja instalacji wod-kan.
• demontaż starej instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej i montaż nowej
• prace porządkowe
• wszystkie niezbędne prace towarzyszące
Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej, a w szczególności:
• prace rozbiórkowe
• wykucie otworu drzwiowego w ścianie zewnętrznej, dostarczenie i montaż drzwi
• wymiana okładzin podłogowych i montaż nowych
• skucie starej glazury i montaż nowej.
• wymiana drzwi.
• modernizacja wejścia
• prace malarskie
• prace elektryczne i słaboprądowe
• modernizacja instalacji wod-kan.
• demontaż starej instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej i montaż nowej.
• prace porządkowe
• wszystkie niezbędne prace towarzyszące
4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie złożone oferty podlegały unieważnieniuSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2200000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2200000,00 PLN
| 2023-08-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |