Przebudowa ulicy Czarnieckiego w Prabutach

Miasto i Gmina Prabuty

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00348689
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00348689/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-10 10:33
Lokalizacja
Prabuty, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-27b69b27-1c89-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5811490029
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweWymiana nawierzchni drogowej

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ KAMIŃSKIPrabuty, PL · lot 0
358 753,04 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00348689 z dnia 2023-08-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ulicy Czarnieckiego w Prabutach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Prabuty

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747780

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kwidzyńska 2

1.5.2.) Miejscowość: Prabuty

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-550

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@prabuty.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.prabuty.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/prabuty

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ulicy Czarnieckiego w Prabutach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-27b69b27-1c89-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00348689

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00005482/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa ulicy Czarnieckiwgo w Prabutach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00294756

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.10.2023.EK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ulicy Czarnieckiego w Prabutach.
2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje, w szczególności:
1) wymianę nawierzchni gruntowej drogi na nawierzchnię z kostki betonowej gr. 8 cm,
2) wymianę nawierzchni gruntowej zjazdów na nawierzchnię z kostki betonowej gr. 8 cm,
3) budowę ciągów pieszych,
4) usunięcie kolizji związanych z przebudową drogi,
5) budowę przyłącza kanalizacji deszczowej
6) montaż znaków stałej organizacji ruchu
2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera TOM II OPZ SWZ.
3. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawiera TOM III PPU SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 358753,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 418857,91 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 358753,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowo - Handlowy Łukasz kamiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811774548

7.3.3) Ulica: ul. Dębowa 4

7.3.4) Miejscowość: Prabuty

7.3.5) Kod pocztowy: 82-550

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 358753,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2023-08-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane