Dostawa materiałów oraz środków do utrzymywania czystości
AKADEMIA POLICJI W SZCZYTNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00348758
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-10 10:49
- Lokalizacja
- Szczytno, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7451003168
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty z tworzyw sztucznychŚrodki do czyszczenia toaletŚrodki czyszczącePreparaty do odświeżania powietrza w pomieszczeniach
Wykonawcy
4 przyznane
AGAPIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNAOlsztyn, PL
25 531,95 PLNHENRY KRUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKobierzyce, PL
61 641,14 PLNAGAPIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNAOlsztyn, PL
25 531,95 PLN"HAPIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczytno, PL
19 015,8 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.