Dostosowanie wejścia budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych w Inspektoracie ZUS w Sokółce
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00349515
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00349515/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-10 13:20
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f4388f3-1a41-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5213017228
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00349515 z dnia 2023-08-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie wejścia budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych w Inspektoracie ZUS w Sokółce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600048
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Młynowa 29
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-404
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.bialystok@zus.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/zus/public/postepowanie?postepowanie=496490991.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
ubezpieczenia społeczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie wejścia budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych w Inspektoracie ZUS w Sokółce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f4388f3-1a41-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00349515
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00408787/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Dostosowanie wejścia budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych w Inspektoracie ZUS w Sokółce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00289123
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 010000.271.4.2023-ZAP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostosowanie wejścia budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych w I/Sokółka.
1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a. Demontaż drzwi zewnętrznych,
b. Demontaż drzwi w przedsionku,
c. Demontaż drzwi do Sali Obsługi klienta,
d. Montaż drzwi zewnętrznych przeszklonych z profili aluminiowych ciepłych, otwierane automatycznie - rozwierne,
e. Montaż w przedsionku drzwi przeszklonych z profili aluminiowych zimnych, otwierane automatycznie - rozwierne,
f. Montaż w SOK drzwi przeszklonych z profili aluminiowych zimnych, otwierane automatycznie - przesuwne,
g. Roboty wykończeniowe: uzupełnienie tynków cementowo-wapiennych, strukturalnych, gładzi gipsowych, wypełnienia sufitu podwieszanego modułowego, posadzki z płyt kamiennych oraz malowanie ścian wokół drzwi,
h. Montaż kurtyn powietrznych przy drzwiach zewnętrznych i w przedsionku,
i. Wykonanie instalacji elektrycznych w zakresie podłączenia drzwi otwieranych automatycznie.
2. W okresie udzielonej gwarancji jakości Wykonawca zobowiązany będzie do serwisu drzwi automatycznych, tj. wykonywania bezpłatnych przeglądów gwarancyjnych, konserwacji i napraw na zasadach określonych przez Zamawiającego we wzorze Karty gwarancyjnej, której wzór stanowi załącznik nr 8 do Umowy.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45410000-4 - Tynkowanie
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45262512-3 - Kamieniarskie roboty wykończeniowe
45442100-8 - Roboty malarskie
45331221-1 - Instalowanie urządzeń klimatyzacji częściowej powietrza
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.
| 2023-08-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |