Remont świetlicy wiejskiej w Dłużcu
Gmina i Miasto Lwówek Śląski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00350016
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00350016/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-10 15:03
- Lokalizacja
- Lwówek Śląski, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4984da6f-2b9c-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6161003030
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00350016 z dnia 2023-08-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont świetlicy wiejskiej w Dłużcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina i Miasto Lwówek Śląski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000530643
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Wojska Polskiego 25A
1.5.2.) Miejscowość: Lwówek Śląski
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-600
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@lwowekslaski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lwowekslaski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/lwowekslaski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont świetlicy wiejskiej w Dłużcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4984da6f-2b9c-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00350016
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00042904/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Remont świetlicy wiejskiej w Dłużcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.38.2023.AO
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem robót budowlanych jest remont istniejącej świetlicy wiejskiej w Dłużcu. Zakres robót budowlanych będzie obejmował:
a) Odtworzenie izolacji pionowej termicznej oraz przeciw wilgotnościowej na ścianie frontowej:
-Przygotowanie starego podłoża: oczyszczenie mechaniczne, zmycie i wyrównanie powierzchni w ilości 19,700 m2;
-Izolacja przeciwwilgociowe powłokowe na ścianach – wykonane na zimno
z wodoszczelnej masy dwuskładnikowej w ilości 19,700 m2;
- Przyklejenie płyt termoizolacyjnych XPS o gr. 10 cm λmin = 0,034, z zatopieniem siatki oraz wykończeniem części widocznej tynkiem mozaikowym jak istniejący w ilości 19,700 m2.
b) Wykonanie nowego podestu wejściowego do świetlicy:
-Wykonanie schodów wejściowych żelbetowych o pow. 31,520 m2;
- Wykonanie stopni żelbetonowych zewnętrznych o wielkości 5,200 m3.
c) Skucie tynków wewnętrznych w Sali głównej:
Przygotowanie i naprawa podłoża:
- Montaż rusztowania,
- Zabezpieczenie okien, drzwi oraz innych elementów przeznaczonych do pozostawienia,
- Skucie tynków oraz płytek na całej powierzchni ścian w ilości 234,900 m2;
- Wywiezienie gruzu spryzmowanego w ilości 11,745 m3.
d) Skucie tynków wewnętrznych oraz płytek wiatrołapu:
Przygotowanie i naprawa podłoża:
- Montaż rusztowania,
- Zabezpieczenie okien, drzwi oraz innych elementów przeznaczonych do pozostawienia,
- Skucie tynków na całej powierzchni ścian w ilości 19,450 m2,
- Wywiezienie i utylizacja gruzu w ilości 0,973 m3.
- Częściowa wymiana wilgotnych płyt GK sufitu podwieszanego,
- Przeróbka podejść wentylacyjnych z rur PVC – wykonanie syfonów oraz zaizolowanie termiczne np. wełną gr 5cm,
e) Tynkowanie ścian wewnętrznych lub czyszczenie i impregnacja ścian:
- Czyszczenie mechaniczne lub ręczne,
- Impregnacja ścian preparatem grzybobójczym.
W zależności od stanu ścian istniejących po skuciu i oczyszczeniu:
-Uzupełnienie ubytków w kamieniu, cegle,
- Uzupełnienie fug,
- Obróbka szpalet okiennych oraz drzwiowych tynkiem wapienno-cementowym lekkim,
- impregnacja ścian dedykowanymi preparatami do ścian wewnętrznych: paroprzepuszczalnymi, ograniczającymi chłonięcie wilgoci, wzmacniającymi cegłę/kamień do stopnia zaniku efektu pylenia o łącznej powierzchni 254,350 m2;
lub:
- Tynkowanie całej powierzchni ścian tynkami renowacyjnymi WTA wraz z wykonaniem szpachli wapiennej w ilości 254,350 m2 ,
- Gruntowanie podłoża dedykowanymi preparatami o łącznej powierzchni 254,350 m2;
- Dwukrotne malowanie farbami wysoce paroprzepuszczalnymi w kolorze białym powierzchnie wynosząca w sumie 254,350 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji pn. „Remont świetlicy wiejskiej w Dłużcu” do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert, tj. do dnia 10.08.2023 r. do godz. 10:00, nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2023-08-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |