Remont boiska treningowego z trawy naturalnej na terenie CKZiU nr 2 przy ul. Płk. Dąbka w Gdyni

GDYŃSKIE CENTRUM SPORTU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00350422
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00350422/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-11 08:32
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5999d763-2adc-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5861924814
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychSprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzuRoboty w zakresie różnych nawierzchniUsługi utrzymania terenów sportowychUsługi w zakresie trawnikówNawozy azotowe i związki azotuRóżny sprzęt ogrodniczy

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00350422 z dnia 2023-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont boiska treningowego z trawy naturalnej na terenie CKZiU nr 2 przy ul. Płk. Dąbka w Gdyni

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GDYŃSKIE CENTRUM SPORTU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191439845

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Olimpijska 5/9

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-538

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gdyniasport.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gdyniasport.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/gcs

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont boiska treningowego z trawy naturalnej na terenie CKZiU nr 2 przy ul. Płk. Dąbka w Gdyni

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5999d763-2adc-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00350422

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00032865/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Remont boiska treningowego z trawy naturalnej na terenie CKZiU nr 2 przy ul. Płk. Dąbka w Gdyni

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00326728

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GCS.DZPI.2715.18.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont boiska treningowego z trawy naturalnej na terenie CKZiU nr 2 przy ul. Płk. Dąbka w Gdyni, dz. nr 965, 966, 1613 obręb 0020 Obłuże, na podstawie opracowanej przez firmę INDOM Mieczysław Tkaczyk Dokumentacji Projektowej w skład której wchodzą:
1) Dokumentacja projektowa budowlana pn.: ,,Zagospodarowanie terenu sportowego przy CKZiU nr 2 przy ul. Płk. Dąbka 207. Budowa boisk, bieżni, skoczni, stanowiska do pchnięcia kulą oraz dodatkowej infrastruktury” (stanowiący załącznik nr 10 do SWZ),
2) Projekt budowlano-wykonawczy pn.: „Zagospodarowanie terenu, projektu architektoniczno-budowlanego i projektu technicznego ,,Zagospodarowanie terenu sportowego przy CKZiU nr 2 przy ul. Płk. Dąbka 207. Budowa boisk, bieżni, skoczni, stanowiska do pchnięcia kulą oraz dodatkowej infrastruktury” (stanowiący załącznik nr 11 do SWZ),
3) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (stanowiący załącznik nr 12 do SWZ),

Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

77320000-9 - Usługi utrzymania terenów sportowych

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

24400000-8 - Nawozy azotowe i związki azotu

16160000-4 - Różny sprzęt ogrodniczy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne: zgodnie z art. 255 pkt. 1 Ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Uzasadnienie faktyczne: do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 10 sierpnia 2023 roku do godziny 9:30, nie wpłynęły żadne oferty.
Wobec powyższego, Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 1 Ustawy.
2023-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane