Budowa oraz remont boisk wielofunkcyjnych przy zespołach szkolno – przedszkolnych na terenie Gminy i Miasta Nisko
Gmina Nisko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00350739
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00350739/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-11 09:51
- Lokalizacja
- Nisko, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-505ca70e-26d6-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6020017509
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00350739 z dnia 2023-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oraz remont boisk wielofunkcyjnych przy zespołach szkolno – przedszkolnych na terenie Gminy i Miasta Nisko
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nisko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409442
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 14
1.5.2.) Miejscowość: Nisko
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nisko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.nisko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-505ca70e-26d6-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oraz remont boisk wielofunkcyjnych przy zespołach szkolno – przedszkolnych na terenie Gminy i Miasta Nisko2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-505ca70e-26d6-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00350739
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00040259/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Budowa boiska wielofukcyjnego przy ZSP nr 1 w Nisku i ZSP w Zarzeczu oraz remont boiska wielofunkcyjnego przy ZSP nr 2 w Nisku (SPORTOWA POLSKA)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00316994
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.31.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1421024,43 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: Budowa boiska wielofunkcyjnego przy ZSP nr 1 w Nisku (Sportowa Polska).Przedmiotem zamówienia jest budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z oświetleniem dla potrzeb Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Nisku (os. Podwolina) oraz urządzeniami małej architektury (kosze na śmieci, tablice informacyjne, stojak na rowery, ławka ogrodowa), układem komunikacji wewnętrznej i ogrodzeniem. Planowana budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z infrastrukturą jest na działkach Gminy Nisko nr ewid. 5203, 5140/160 użytkowanych przez Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Nisku. Roboty obejmować będą budowę boiska z nawierzchni przepuszczalnej poliuretanowej do piłki ręcznej o wymiarach 20,0x40,0 m ze strefą ochronną 2,0 m wraz z liniami do piłki siatkowej, koszykówki oraz tenisa. Na boisku będzie zamontowana trybuna systemowa jednorzędowaz elementów stalowych i siedziskami krzesełkowymi stadionowymi o wymiarach 42x36x11 (bez oparcia) w kolorze RAL 5005 (niebieski) oraz stanowisko sędziowskie z profili stalowych zamkniętych (systemowe) malowane proszkowo, wyposażone w siedzisko z oparciem zgodnie z normami COBRABID BBC. W ogrodzeniu zamontowana będzie brama systemowa o szerokości 2,0 m i wysokości 2,05 m oraz furtka wejściowa o szerokości 1,0 m i wysokości 2,05 m. Wyposażenie boiska wielofunkcyjnego:
a) 2 bramki do piłki ręcznej (znakowanie i wymiary zgodnie z normą IHF) przenośne, wykonane ze specjalnego profilu aluminiowego kwadrat o boku 8cm. Wymiary bramki w świetle 3,00x2,00m,
b) 4 siatki do bramki piłki ręcznej profesjonalne 3,00x2,00m. Bezwęzłowa siatka na bramkę z polipropylanu o wysokiej wytrzymałości, grubość sznurka: 4mm,
c) komplet tulei specjalnych do piłki ręcznej i odciągów z zintegrowanymi elementami maskującymi. Element maskujący jest połączony na stałe z konstrukcją tulei, co uniemożliwia jego zagębienie.
d) 2 komplety (łączne 4 sztuki) konstrukcji jednosłupowej systemowej z wysięgnikiem do tablicy piłki koszykowej, z mechanizmem do regulacji wysokości, przystosowane do montażu w tulejach systemowych, z tablicą o wymiarach 105x180 cm, obręcz wzmocniona i siatka do obręczy,
e) słupki do tenisa z profilu aluminiowego owalne, mocowane w tulejach osadzanych w podłożu kortu (boiska), wyposażone w urządzenie naciągowe wewnętrzne z zastosowaniem śruby trapezowej i kółka zaczepowego,
f) stanowisko sędziowskie z profili stalowych zamkniętych (systemowe) malowane proszkowo, wyposażone w siedzisko z oparciem zgodnie z normami COBRABID BBC,
g) słupki do piłki siatkowej aluminiowe wielofunkcyjne (systemowe) 2 komplety (łączne 4 sztuki), oraz 2 siatki,
h) komplet tulei do koszykówki, piłki siatkowej i tenisa.
Zakres robót zgodnie z STWiORB i załączonymi dokumentacjami technicznymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 662651,96 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: Budowa boiska wielofunkcyjnego przy ZSP w Zarzeczu (Sportowa Polska).Budowa boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 26,40x44,0 m z liniami do gry piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki oraz tenisa ziemnego o nawierzchni przepuszczalnej dla wody typu tartan wraz z oświetleniem. Grubość nawierzchni: SBR 8mm i EPDM 8mm. Nawierzchnia ułożona na podbudowie elastycznej ET gr. 3,5 cm. Piłkochwyty stalowe ocynkowane malowane proszkowo, zabetonowane tuleje do słupów w stopach fundamentowych o wymiarach 50x50x100cm. Siatka bezwęzłowa polipropylenowa o średnicy 4mm, wielkość oczka do 45 mm w kolorze ciemnozielonym z kompletem uchwytów do montażu. Wyposażenie boiska wielofunkcyjnego:
a) 2 bramki do piłki ręcznej (znakowanie i wymiary zgodnie z normą IHF) przenośne, wykonane ze specjalnego profilu aluminiowego kwadrat o boku 8cm. Wymiary bramki w świetle 3,00x2,00m. Bramka przystosowana do montażu na podłożu płaskim, z jednoczesnym zamocowaniem do osadzonych w podłożu uchwytów. Łuki bramek składane co umożliwi ich magazynowanie wraz z siatką. Siatka mocowana do bramki za pomocą bezpiecznych i wygodnych w użyciu uchwytów tworzywowych.
b) 4 siatki do bramki piłki ręcznej profesjonalne 3,00x2,00m. Bezwęzłowa siatka na bramkę z polipropylanu o wysokiej wytrzymałości, grubość sznurka: 4mm,
c) komplet tulei specjalnych do piłki ręcznej i odciągów z zintegrowanymi elementami maskującymi. Element maskujący jest połączony na stałe z konstrukcją tulei, co uniemożliwia jego zagębienie.
d) 2 komplety (łączne 4 sztuki) konstrukcji jednosłupowej systemowej z wysięgnikiem do tablicy do piłki koszykowej, z mechanizmem do regulacji wysokości, przystosowane do montażu w tulejach systemowych, z tablicą o wymiarach 105x180 cm, obręcz wzmocniona i siatka do obręczy,
e) słupki do tenisa z profilu aluminiowego owalne, mocowane w tulejach osadzanych w podłożu kortu (boiska), wyposażone w urządzenie naciągowe wewnętrzne z zastosowaniem śruby trapezowej i kółka zaczepowego, haki zaczepowe na przeciwległym słupku 2 szt., oraz wyposażenie: podpórki do gry singlowej stalowe malowane proszkowo dług. 107cm – 2 szt, siatka z fartuchem czarna (fartuch 40 cm od górnej taśmy, podwójna siatka 12,7x1,05 m),
f) stanowisko sędziowskie z profili stalowych zamkniętych (systemowe) malowane proszkowo, wyposażone w siedzisko z oparciem zgodnie z normami COBRABID BBC,
g) słupki do piłki siatkowej aluminiowe wielofunkcyjne (systemowe) 2 komplety (łączne 4 sztuki), oraz 2 siatki,
h) komplet tulei do koszykówki, piłki siatkowej i tenisa.
Zakres robót zgodnie z STWiORB i załączonymi dokumentacjami technicznymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 584622,25 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3: Remont boiska wielofunkcyjnego przy ZSP nr 2 w Nisku (Sportowa Polska).Boisko przewidziane do przebudowy znajduje się w obrębie działek nr ewid 2882/1, 2883/1, 2884/1, 2885/3, 2886/1, 2887/3 obręb Nisko. Prace dotyczą wymiany istniejącej nawierzchni na bezpieczną poliuretanową. Szczegółowy zakres robót obejmuje:
I. Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe.
a) Demontaż bramek do piłki ręcznej (2szt.) oraz tablic i obręczy do koszykówki (4 szt.).
b) Rozbiórka nawierzchni poliuretanowej boiska (26x48= 1248 m2).
c) Wywiezienie i utylizacja materiałów z rozbiórki.
d) Oczyszczenie mechaniczne nawierzchni boiska.
e) Wymiana nawierzchni z kostki betonowej z podsypką (pasa chodnika między murkiem ogrodzenia, a obrzeżem betonowym 8x30x100 cm otaczającym boisko),
II. Nawierzchnie boiska wielofunkcyjnego:
1) Boisko do piłki ręcznej o wymiarach pola do gry: 2000x4000 cm. Boisko do piłki ręcznej może być wykorzystywane także do amatorskiej gry w minifutbol.
2) Dwa boiska do koszykówki (wpisane w boisko do piłki ręcznej). Należy wykonać 2 boiska o wymiarach pola do gry: 1500x2400 cm.
3) Warstwy nawierzchni:
a) miał kamienny 1-4 mm, gr. ~3,5 cm – warstwa wyprofilowana ze spadkami poprzecznymi boiska po 0,5% na zewnątrz,
b) elastyczna podbudowa ET gr. 35 mm, przeznaczona jest głównie jako warstwa nośna (stabilizująca) pod nawierzchnie sportowe poliuretanowe, która charakteryzuje się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi, przepuszczalna dla wody,
c) warstwa elastyczna SBR o gr. 8 mm,
d) warstwa nawierzchniowa (użytkowa) z barwionego w masie granulatu EPDM o gr. 8 mm. Nawierzchnia powinna mieć jednakową grubość oraz posiadać jednorodną fakturę i kolor.
4) Malowanie linii boiska:
a) linie boiska do piłki ręcznej: szer. 5 cm, łączna długość 236,26 mb,
b) linie boiska do koszykówki: szer 5 cm, długość 214,40 mb (dla jednego boiska)
5) Montaż:
a) montaż nowych bramek do piłki ręcznej (2 szt.),
b) montaż nowych tablic i obręczy do koszykówki (4kpl) na istniejącej konstrukcji.
III. Ogrodzenie.
1) Demontaż siatki na czas malowania słupów i montaż nowej po zakończeniu robót malarskich.
2) Malowanie słupów ogrodzeniowych wraz z czapkami (0.32m2)
a) słupy fi 80 o wys. 6 m – 12 szt. (72,00 mb)
b) słupy fi 80 o wys. 4 m – 48 szt. (192,00 mb)
c) wzmocnienia z rur fi 60:
przy narożach 16 szt. o dł. 4,5 m (72,00 mb)
przy narożach (piłkochwyty) 2 szt. o dł. 3,30 (6,60 mb)
przy bramach 2x4 o dł. 4,50 m (36,00 mb)
d) bramy (2 szt.):
rura pionowa fi 60 – 2x4 szt. (23,44 mb),
rura pozioma fi 60 – 2x4 szt. (9,23 mb),
rura ukośna fi 60 – 2x4 szt. (24,00 mb),
rura pozioma (nad bramą) fi 60 2x1 szt. (5,30 mb).
3) Wymiana linek naciągowych.
4) Zastosowanie rusztowania/podnośnika koszowego do malowania słupów (wys. 4 i 6 m).
IV. Roboty elektryczne.
Skrzynka elektryczna: wymiana obudowy rozdzielni (zdjęcie w załączeniu).
V. Mała architektura.
1) Ławki młodzieżowe (2szt.)
2) Kosze na śmieci (2 szt.)
3) Stojaki na rowery (2 szt., każdy na 5 rowerów)
VI. Roboty instalacyjne.
1) 1.Wymiana pokryw studni kanalizacyjnych z włazem 3 szt.
2) Obcięcie studni wg potrzeb.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
4.5.5.) Wartość części: 453091,56 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4: Wymiana nawierzchni poliuretanowej na placu zabaw przy ZSP nr 2 w Nisku.Przedmiotem zamówienia jest wymiana istniejącej nawierzchni placu zabaw ,,RADOSNA SZKOŁA” znajdującego się przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nisku. Wskutek intensywnego użytkowania nawierzchnia została zużyta technicznie. Inwestycja będzie realizowana na działkach o numerach ewidencyjnych 2866/12, 2867/7, 2869/13, 2870/1. Powierzchnia syntetyczna zajmuje 165,5 m2.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) demontaż istniejącej nawierzchni z płyt poliuretanowych 50x50x4 wraz z utylizacją, na istniejącym placu zabaw z zamontowanymi urządzeniami w nawierzchni poliuretanowej,
b) demontaż i ponowny montaż dwóch ławek z obetonowaniem podstaw,
c) ułożenie warstwy SBR gr. 40 mm + EPDM gr. 10 mm z różnokolorowego granulatu barwionego w masie ( kolorystyka do uzgodnienia z dyrektorem ZSP nr 2), warstwa EPDM z wyłożeniem na betonowe obrzeża.
Zakres robót zgodnie z STWiORB i załączonymi dokumentacjami technicznymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych
4.5.5.) Wartość części: 47494,29 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2023-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |