Przebudowa ulicy Piwnej w Zielonej

Gmina Kuczbork - Osada

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00351027
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00351027/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-11 11:03
Lokalizacja
Kuczbork-Osada, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8d65c8c9-3824-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5110268025
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00351027 z dnia 2023-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ulicy Piwnej w Zielonej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kuczbork - Osada

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378166

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 7A

1.5.2.) Miejscowość: Kuczbork-Osada

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-310

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.7.) Numer telefonu: 23 6576259

1.5.8.) Numer faksu: 23 6576259

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugkuczbork.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ugkuczbork.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

ugkuczbork.logintrade.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ulicy Piwnej w Zielonej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d65c8c9-3824-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00351027

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZiGP.271.5.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 597051,79 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

- roboty przygotowawcze ( pomiarowe przy powierzchniowych robotach ziemnych),
- roboty ziemne,
- odwodnienie korpusu drogowego,
- podbudowa jezdni i zjazdów,
- nawierzchnia jezdni i zjazdów,
- krawężniki i obrzeża,
- roboty różne,
- oznakowanie stałe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta
2023-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane