Bieżące utrzymanie dróg w Nadleśnictwie Kalisz w 2023 r.
Nadleśnictwo Kalisz z/s w Szałe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00351245
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00351245/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-11 11:51
- Lokalizacja
- Opatówek, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f0a45a9-278e-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6180049470
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie naprawy dróg
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00351245 z dnia 2023-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie dróg w Nadleśnictwie Kalisz w 2023 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Kalisz z/s w Szałe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250026951
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kaliska 195, Szałe
1.5.2.) Miejscowość: Opatówek
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-860
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 62 7664440
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kalisz@poznan.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kalisz.poznan.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1f0a45a9-278e-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bieżące utrzymanie dróg w Nadleśnictwie Kalisz w 2023 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f0a45a9-278e-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00351245
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00107517/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 BIeżące utrzymanie dróg w Nadleśnictwie Kalisz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00319537
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 549954,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót pn. ,, Bieżące utrzymanie dróg w Nadleśnictwie Kalisz w 2023 r ’’, polegających na wykonaniu prac mających na celu przywrócenie i usprawnienie komunikacji na drogach leśnych i dojazdach pożarowych wymagających naprawy na terenie Nadleśnictwa Kalisz.
W ramach zadania przewiduje się punktową lub odcinkową naprawę
nawierzchni dróg będących w złym stanie technicznym na zlecenie
Inwestora w ramach bieżącego utrzymania dróg.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający działając na podstawie art. 255 ust.3 unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiajacy zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jednocześnie zamawiający informuje, że nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 812983,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 812983,88 PLN
| 2023-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |