Modernizacja odcinka drogi gminnej Nr 119029N w gminie Górowo Iławeckie – etap II.
GMINA GÓROWO IŁAWECKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00351424
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00351424/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-11 12:28
- Lokalizacja
- Górowo Iławeckie, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8e2aaf03-2c58-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7431863005
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00351424 z dnia 2023-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja odcinka drogi gminnej Nr 119029N w gminie Górowo Iławeckie – etap II.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GÓROWO IŁAWECKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742913
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. T. Kościuszki 17
1.5.2.) Miejscowość: Górowo Iławeckie
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-220
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 897611322
1.5.8.) Numer faksu: 897611530
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@uggorowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gorowoil-ug.bip-wm.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja odcinka drogi gminnej Nr 119029N w gminie Górowo Iławeckie – etap II.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8e2aaf03-2c58-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00351424
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00038328/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Modernizacja odcinka drogi gminnej nr 119029N w gminie Górowo Iławeckie – II etap.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający unieważnił postępowanie nr RIZ.271.1.12.2.2023 na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy PZP("Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.”).
Z uwagi na powyższą przesłankę Zamawiający wszczął nowe postępowanie w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy w zakresie unieważnionego uprzednio postępowania.
Uzasadnienie prawne:
Art. 305 pkt 2 ustawy:
Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-8b1b0f5d-10dc-11ee-9355-06954b8c6cb9
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIZ.271.1.12.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na
„Modernizacji odcinka drogi gminnej Nr 119029N w gminie Górowo Iławeckie – etap II ” od km 0+200,00 do km 0+395,20.
Zakres prac obejmuje:
• roboty pomiarowe – odtworzenie trasy i punktów wysokościowych,
• roboty ziemne – korytowanie, profilowanie i zagęszczanie podłoża, wykopy,
• wykonanie warstw konstrukcyjnych nawierzchni drogi, mijanek, zjazdów,
• roboty wykończeniowe – wykonanie poboczy, oznakowanie drogowe, wykonanie przepustów pod zjazdami,
• uporządkowanie terenu budowy,
• pomiar powykonawczy drogi z zaznaczonym kilometrażem oraz działkami ewidencyjnymi, na których wykonano prace z informacją o zgodności usytuowania obiektu budowlanego z projektem zagospodarowania działki,
• kosztorys powykonawczy brutto.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.| 2023-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |