„Termomodernizacja budynku będącego w zarządzie Nadleśnictwa Bobolice”

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bobolice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00351822
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00351822/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-11 13:52
Lokalizacja
Bobolice, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4821dd14-2c62-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6730008922
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Izolacja cieplna

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00351822 z dnia 2023-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja budynku będącego w zarządzie Nadleśnictwa Bobolice”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bobolice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330044045

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Polanowska 12

1.5.2.) Miejscowość: Bobolice

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-020

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 943400653

1.5.8.) Numer faksu: 943187487

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bobolice@szczecinek.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bobolice.szczecinek.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/nadl_bobolice/module/lista_przetargow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka Leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Termomodernizacja budynku będącego w zarządzie Nadleśnictwa Bobolice”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4821dd14-2c62-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00351822

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00041369/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Termomodernizacja budynku dwurodzinnego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00328344

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.22.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 348529,51 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych branży ogólnobudowlanej polegających na termomodernizacji budynku dwu lokalowego znajdującego się przy ul. Polanowskiej 12 B i C w Bobolicach w ramach zadania pn.: „Termomodernizacja budynku będącego w zarządzie Nadleśnictwa Bobolice”.
Roboty polegać będą na :
1. Prace przygotowawcze.
2. Wykonanie ocieplenia fundamentów oraz ścian piwnicznych styropianem ekstrudowanym gr. 5 cm λ= 0,032 [W/mK] wraz z ułożeniem foli kubełkowej.
3. Wykonanie elewacji oraz ocieplenia ścian styropianem ekstrudowanym gr. 10 cm λ= 0,032 [W/mK].
4. Demontaż i ponowny montaż zdemontowanej podbitki dachowej.
5. Wymiana stolarki okiennej wraz z wyłazem dachowym i drzwiowej oraz montaż parapetów granitowych.
6. Ocieplenie stropu nad piwnicą od dołu styropianem ekstrudowanym gr. 10 cm λ= 0,032 [W/mK].
7. Ocieplenie stropu nad parterem od góry styropianem ekstrudowanym gr. 10 cm λ= 0,032 [W/mK].
8. Montaż lameli ściennych zewnętrznych.
9. Wykonanie posadzki na poddaszu z płyt wiórowych na legarach.
10. Demontaż istniejącej foli paroizolacyjnej oraz uzupełnienie wełny mineralnej pomiędzy krokwiami połaci dachowej.
11. Ocieplenie połaci dachowej wełną mineralną 15 cm λ= 0,035 [W/mK] na stelażu stalowym wraz z przymocowaniem foli paroizolacyjnej.
12. Wymiana zaworów grzejnikowych.
13. Wymiana płytek na tarasie oraz schodach.
14. Montaż oświetlenia zewnętrznego wraz z pracami elektrycznymi.
15. Wykonanie opaski z płytek 50 x 50 wokół budynku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45321000-3 - Izolacja cieplna

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu pn. „Termomodernizacja budynku będącego w zarządzie Nadleśnictwa Bobolice” w określonym przez Zamawiającego terminie wpłynęły dwie oferty na przedmiotowe zadanie. Oferty te przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W związku z powyższym na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy PZP Zamawiający unieważnia postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 539083,83 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 617891,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2023-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane