Modernizacja boiska wielofunkcyjnego typu „Moje boisko – Orlik 2012” przy Zespole Szkół Technicznych w Skarżysku - Kamiennej
Powiat Skarżyski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00352090
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00352090/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-11 14:53
- Lokalizacja
- Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-64ffe797-2ba3-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6631843857
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00352090 z dnia 2023-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska wielofunkcyjnego typu „Moje boisko – Orlik 2012” przy Zespole Szkół Technicznych w Skarżysku - Kamiennej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Skarżyski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009410
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Konarskiego 20
1.5.2.) Miejscowość: Skarżysko-Kamienna
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-110
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@skarzysko.powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://skarzysko.powiat.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-64ffe797-2ba3-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja boiska wielofunkcyjnego typu „Moje boisko – Orlik 2012” przy Zespole Szkół Technicznych w Skarżysku - Kamiennej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64ffe797-2ba3-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00352090
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00044426/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja boiska wielofunkcyjnego typu „Moje boisko – Orlik 2012” przy ZST w Skarżysku - Kamiennej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00326428
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IM.272.23.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja boiska wielofunkcyjnego typu „Moje boisko – Orlik 2012” przy Zespole Szkół Technicznych ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-Kamiennej w ramach Programu modernizacja kompleksów sportowych "moje Boisko - ORLIK 2012 - Edycja 2022.
2. Szczegółowy zakres robót został określony w projektach stanowiących załącznik nr 1 do SWZ, w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, przedmiarach stanowiących załącznik nr 3 do SWZ (przedmiary mają charakter pomocniczo - informacyjny).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu wpłynęły 2 oferty. Oferta z najniższą ceną (247 869,60 zł) przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, ponieważ bezpośrednio przed otwarciem ofert Zamawiający podał, iż zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 204 972,60 zł.Zamawiający nie posiada środków finansowych na zwiększenie kwoty jaką zamierza przeznaczyć na zamówienie do ceny najkorzystniejszej oferty.
W związku z powyższym zasadnym jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych.
| 2023-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |