Przebudowa drogi gminnej nr 107251E Wólka Kuligowska- Mysiakowiec – etap II
Gmina Poświętne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00352116
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00352116/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-11 14:59
- Lokalizacja
- Poświętne, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0d90420c-2abc-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7681735515
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie znaków drogowych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00352116 z dnia 2023-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 107251E Wólka Kuligowska- Mysiakowiec – etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Poświętne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648110
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Akacjowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Poświętne
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-315
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poswietne@poswietne.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.poswietne.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0d90420c-2abc-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 107251E Wólka Kuligowska- Mysiakowiec – etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d90420c-2abc-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00352116
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00063740/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi gminnej nr 107251E Wólka Kuligowska- Mysiakowiec - etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00323351
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UG.RZI.271.12.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Przebudowa drogi gminnej nr 107251E Wólka Kuligowska- Mysiakowiec – etap II” zlokalizowanej na działce 444, obręb Mysiakowiec. Zakres robót obejmuje wykonanie nowych warstw podbudowy oraz nowej nawierzchni bitumicznej jezdni o szerokości 4,0 m. Przy jezdni planuje się wykonać pobocze z kruszywa łamanego o szerokości 50 cm
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa prawna:Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3) p.z.p. tj. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli „3) cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty”
Podstawa faktyczna:
W terminie wskazanym w treści ogłoszenia tj. do dnia 11.08.2023 do godz. 10:00 wpłynęły dwie oferty. Ceny ofert przewyższają kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia, która została podana przed otwarciem ofert tj. 750 000,00 zł brutto
| 2023-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |