Wykonanie audytów efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej, służących realizacji zadań publicznych PGW Wody Polskie w 8 Regionalnych Zarządach Gospodarki Wodnej (...)

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00352144
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-08-11 15:09
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5272825616
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

Wykonawcy

9 przyznanych

ŁUKASZ SZKUDLAREKWrocław, PL
42 435 PLN
ŁUKASZ SZKUDLAREKWrocław, PL
50 922 PLN
ŁUKASZ SZKUDLAREKWrocław, PL
144 279 PLN
ŁUKASZ SZKUDLAREKWrocław, PL
101 844 PLN
ŁUKASZ SZKUDLAREKWrocław, PL
33 948 PLN
ŁUKASZ SZKUDLAREKWrocław, PL
8487 PLN
ŁUKASZ SZKUDLAREKWrocław, PL
25 461 PLN
ŁUKASZ SZKUDLAREKWrocław, PL
76 383 PLN
ŁUKASZ SZKUDLAREKWrocław, PL
101 844 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.