„Zakup oprogramowania do zarządzania zasobami IT, bezpieczeństwem i użytkownikami”

GMINA OTMUCHÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00089164
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00089164/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-02-05 07:56
Lokalizacja
Otmuchów, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a55e053b-2410-4ddb-a76c-355b18dd24dc
Identyfikator
7532388623
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Wykonawcy

1 przyznane

AT COMPUTERS S.C. JAKUB MROCZKOWSKI, BARTŁOMIEJ MROCZKOWSKIPobiedziska, PL · lot 0
23 370 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00089164 z dnia 2025-02-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup oprogramowania do zarządzania zasobami IT, bezpieczeństwem i użytkownikami”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OTMUCHÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412881

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 6

1.5.2.) Miejscowość: Otmuchów

1.5.3.) Kod pocztowy: 48-385

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.7.) Numer telefonu: 774315017

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@otmuchow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.otmuchow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://otmuchow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zakup oprogramowania do zarządzania zasobami IT, bezpieczeństwem i użytkownikami”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a55e053b-2410-4ddb-a76c-355b18dd24dc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00089164

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00025358/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup oprogramowania do zarządzania zasobami IT, bezpieczeństwem i użytkownikami

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd „ o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00035401

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WS.271.1.2025.RM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 16997,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Zakup oprogramowania do zarządzania zasobami IT, bezpieczeństwem i użytkownikami” obejmującego 70 licencji stanowiskowych (agentów) oraz konsolę zarządzającą (2 dostępy) wraz z dwuletnią asystą serwisową.

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” który stanowi integralną część SWZ.
. Wykonanie przedmiotu zamówienia.
1) Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć oprogramowanie wraz licencjami, do siedziby Zamawiającego:
Urząd Miejski w Otmuchowie, ul. Zamkowa 6, 48-385 Otmuchów.
2)Dostawa może zostać wykonana z użyciem elektronicznych środków przekazu.
3) Umowę uważa się za należycie wykonaną:
- po dostarczeniu przez Wykonawcę wszystkich elementów oprogramowania;
- po wdrożeniu oprogramowania w siedzibie Zamawiającego.
4) Wykonawca zapewni bezpłatne wsparcie techniczne w okresie 2 lat od dnia podpisania Umowy.
5) Wsparcie techniczne będzie realizowany przez producenta oprogramowania lub podmiot autoryzowany przez producenta.
6) Czas reakcji na zgłoszenie błędu przez Zamawiającego nie przekroczy 60 godzin od zgłoszenia.
7) Czas naprawy bądź usunięcia wady oprogramowania nie przekroczy 20 dni roboczych od momentu zgłoszenia.
8) Wykonawca zapewnia Zamawiającemu bezpłatne aktualizacje oprogramowania w okresie trwania wsparcia technicznego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23370,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23370,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): AT Computers s.c. Jakub Mroczkowski, Bartłomiej Mroczkowski

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia AT COMPUTERS PLUS Bartłomiej Mroczkowski ul. Kostrzewskiego 16, 62-010 Pobiedziska NIP: 7772616839, AT COMPUTERS Jakub Mroczkowski ul. Kostrzewskiego 16, 62-010 Pobiedziska NIP: 7772793599

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7773250961

7.3.3) Ulica: Kostrzewskiego 16

7.3.4) Miejscowość: Pobiedziska

7.3.5) Kod pocztowy: 62-010

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23370,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni

2025-02-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy