Ocieplenie i izolacja ścian fundamentowych wraz z robotami wewnątrz piwnicy, zakup i montaż klimatyzacji typu „split” w budynku PSSE w Świdnicy przy ul. Wałbrzyskiej 15” z podziałem na zadania

POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W ŚWIDNICY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00352480
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00352480/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-14 08:43
Lokalizacja
Świdnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ed9f40b3-f54c-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
8842243747
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneTynkowanieRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

AT-KLIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMarcinowice, PL · lot 1
147 598,77 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00352480 z dnia 2023-08-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Ocieplenie i izolacja ścian fundamentowych wraz z robotami wewnątrz piwnicy, zakup i montaż klimatyzacji typu „split” w budynku PSSE w Świdnicy przy ul. Wałbrzyskiej 15” z podziałem na zadania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W ŚWIDNICY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890723775

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wałbrzyska 15

1.5.2.) Miejscowość: Świdnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 74 85 22 091

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: psse.swidnica@sanepid.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/psse-swidnica

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ed9f40b3-f54c-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Ochrona zdrowia i profilaktyka ochronna - Inspekcja Sanitarna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Ocieplenie i izolacja ścian fundamentowych wraz z robotami wewnątrz piwnicy, zakup i montaż klimatyzacji typu „split” w budynku PSSE w Świdnicy przy ul. Wałbrzyskiej 15” z podziałem na zadania

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed9f40b3-f54c-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00352480

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00141683/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Prace remontowe i zadania budowlane w Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej z podziałem na zadania, ul.Wałbrzyska 15, 58-100 Świdnica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020, Osi priorytetowej XI REACT-EU (Działanie 11.3 Wspieranie naprawy i odporności systemu ochrony zdrowia) przeznaczonych na realizację Projektu „Wzmocnienie Infrastruktury powiatowych stacji sanitarno – epidemiologicznych, w celu zwiększenia efektywności ich działania”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00232172

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ADM.272.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 296470,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych polegających na Termomodernizacji budynku Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Świdnicy – ocieplenie i izolacja ścian fundamentowych wraz z robotami wewnątrz piwnicy
1.2. Opis prac:
Zadanie nr 1: Termomodernizacja budynku Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Świdnicy – ocieplenie i izolacja ścian fundamentowych wraz z robotami wewnątrz piwnicy.
Prace do wykonania w ramach realizacji przedmiotu umowy w zakresie zadania Nr 1 obejmują między innymi:
1) robót dociepleniowych i izolacyjnych ścian fundamentowych
2) wykonania opaski wokół budynku
3) wykonania tynków renowacyjnych na ścianach piwnicznych
4) malowania ścian i sufitów w pomieszczeniach piwnicznych
5) wykonania wylewek samopoziomujących w piwnicach wraz z malowaniem posadzek farbami poliuretanowymi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

4.5.5.) Wartość części: 175166,85 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych polegających na Termomodernizacji budynku Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Świdnicy – zakup i montaż klimatyzacji typu ”split”
1.2 Opis prac
Zadanie nr 2: Termomodernizacja budynku Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Świdnicy – zakup i montaż klimatyzacji typu ”split”.
Prace do wykonania w ramach realizacji przedmiotu umowy w zakresie zadania Nr 2, obejmują między innymi: zakup i montaż klimatyzacji typu split (jednostki wewnętrzne i zewnętrznej) w budynku Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Świdnicy. W budynku przewidziano montaż 23 klimatyzatorów o mocach 2,5kW, 3,5kW oraz 5,0kW.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

4.5.5.) Wartość części: 121303,59 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zadanie nr 1 Termomodernizacja budynku Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Świdnicy – ocieplenie i izolacja ścian fundamentowych wraz z robotami wewnątrz piwnicy, zostało unieważnione zgodnie z art. 255 pkt.3 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ, cena najkorzystniejszej złożonej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 147598,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 198762,71 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 147598,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AT-KLIMA Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8842806044

7.3.3) Ulica: Spółdzielcza 13

7.3.4) Miejscowość: Marcinowice

7.3.5) Kod pocztowy: 58-124

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 147598,77 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-09-29

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane