Budowa miasteczka ruchu drogowego dla rowerów z instalacją oświetlenia terenu i instalacją sygnalizacji świetlnej wraz z zasilaniem przy ul. Bałtyckiej w Osielsku
Gmina Osielsko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00353215
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00353215/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-14 14:08
- Lokalizacja
- Osielsko, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-258c3205-2baf-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5542832610
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00353215 z dnia 2023-08-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa miasteczka ruchu drogowego dla rowerów z instalacją oświetlenia terenu i instalacją sygnalizacji świetlnej wraz z zasilaniem przy ul. Bałtyckiej w Osielsku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Osielsko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350688
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szosa Gdańska 55A
1.5.2.) Miejscowość: Osielsko
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-031
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@osielsko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.osielsko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-258c3205-2baf-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa miasteczka ruchu drogowego dla rowerów z instalacją oświetlenia terenu i instalacją sygnalizacji świetlnej wraz z zasilaniem przy ul. Bałtyckiej w Osielsku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-258c3205-2baf-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00353215
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00044715/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa miasteczka rowerowego na dz.546/35 przy ul. Bałtyckiej w Osielsku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Budowa miasteczka rowerowego na dz. 546/35 przy ul. Bałtyckiej w Osielsku” o nr POIS.03.01.00-00-0307/22” w ramach działania 3.1.: Rozwój drogowej i lotniczej sieci TEN-T oś priorytetowa III : Rozwój Sieci Drogowej TEN-T i Transportu Multimodalnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00326874
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IiZP.271.B.12.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 580300,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa miasteczka ruchu drogowego dla rowerów z instalacją oświetlenia terenu i instalacją sygnalizacji świetlnej wraz z zasilaniem przy ul. Bałtyckiej w Osielsku polegająca na wykonaniu:
- jezdni o nawierzchni asfaltowej szer. 2,5 m;
- ścieżki rowerowe o nawierzchni asfaltowej (zastosować masę zgodną ze specyfikacją na jezdnie, bez czerwonego pigmentu) szer. 2,0 m;
- chodników o nawierzchni z kostki brukowej betonowej szer. 1,5 m
- nawierzchni przejazdu kolejowego z kostki kamiennej 9x11 cm
- progu zwalniającego
- gier terenowych: klasy, zegar, skok w dal, naśladuj mnie, ślady stóp, twister, tablica numeryczna
- oświetlenia 8 szt. lamp na słupach, szafki oświetleniowej wraz z zasilaniem, rozdzielnicy ROG, linii kablowych
- sygnalizacji świetlnej
- ogrodzenia
- urządzeń do parkowania rowerów
- ławki
- oznakowania pionowego i poziomego
- wycinki drzew, nasadzeń kompensacyjnych, humusowaniu gr 10 cm i obsiewu trawą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.Zamawiający, stosownie do art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, przed terminem otwarciem ofert udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia tj. 490 000,00 zł brutto.
Po analizie możliwości finansowych jednostki, zamawiający stwierdził, iż w chwili obecnej nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty z najniższą ceną. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie.
| 2023-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |