„Modernizacja Amfiteatru w Krośnie Odrzańskim”(2) – Etap I

GMINA KROSNO ODRZAŃSKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00353361
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00353361/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-14 15:45
Lokalizacja
Krosno Odrzańskie, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9069b83a-2482-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
9261000601
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa terenów rekreacyjnychRoboty remontowe i renowacyjneŁawkiInstalowanie mebli ulicznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00353361 z dnia 2023-08-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja Amfiteatru w Krośnie Odrzańskim”(2) – Etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KROSNO ODRZAŃSKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770267

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Krosno Odrzańskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-600

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 68/4109700

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@krosnoodrzanskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.krosnoodrzanskie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/krosnoodrzanskie

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja Amfiteatru w Krośnie Odrzańskim”(2) – Etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9069b83a-2482-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00353361

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00032646/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Modernizacja amfiteatru w Krośnie Odrzańskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00310769

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.16.2023.RS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie I etapu prac remontowych Amfiteatru położonego w Krośnie Odrzańskim w rejonie budynków Urzędu Miasta przy ul. Parkowej. Zamówienia obejmuje: a) Wykonanie całkowitej impregnację powierzchni betonowej. b) Wykonanie powłoki ochronnej na powierzchniach betonowych poprzez dwukrotne gruntowanie powierzchni betonowych poziomych i pionowych. Należy zastosować impregnat hydroizolujący – impregnację wykonać na całej powierzchni amfiteatru tj.: 1035,43 m2, c) Powłoki ochronne należy wykonać na powierzchniach betonowych poprzez dwukrotne malowanie betonów elewacyjnych poziomych i pionowych. Zastosować impregnat hydrofobizujący na bazie silanów. Impregnat o właściwościach: odporny chemicznie, mrozoodporny, zabezpieczający przed korozją biologiczną i chemiczną, powłoka antypoślizgowa, odporna na UV, odporna na ścieranie. Powłoki ochronne wykonać na powierzchni 887,28 m2, d) Wykonanie siedzisk z desek kompozytowych zbrojonych w dolnej części sektorów na wcześniej przygotowanym betonie (Sektory 1, 2 , 3 - po 7 rzędów siedzisk, od rzędu 2 o 8 rzędów siedzisk, rzędy o wysokości ok 40- 42cm ). Zastosować deski kompozytowe lite -pełne, wyprofilowane, zaokrąglone, ze zbrojeniem stalowym podłużnym, - gr. min 40mm , szerokość min. 14cm x 3 szt, podpory co max 40cm, e) montaż siedzisk wykonać na legarach co max 40cm, montowanych na kotwy mechaniczne lub chemiczne M14 ze stali nierdzewnej, f) montaż desek nawierzchniowych siedzisk do podpór wg systemu producenta o łącznej długości 265 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45236290-9 - Naprawa terenów rekreacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

39113600-3 - Ławki

45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Stosownie do art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych na realizację zadania.
2023-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane