Modernizacja systemu klimatyzacji i wentylacji w budynku Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki.

ZACHĘTA - NARODOWA GALERIA SZTUKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00353389
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00353389/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-14 18:04
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5e9c9fa3-2661-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5260251210
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychUrządzenia klimatyzacyjneUrządzenia wentylacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00353389 z dnia 2023-08-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja systemu klimatyzacji i wentylacji w budynku Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZACHĘTA - NARODOWA GALERIA SZTUKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275949

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Stanisława Małachowskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-916

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: office@zacheta.art.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zacheta.art.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zacheta.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja systemu klimatyzacji i wentylacji w budynku Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e9c9fa3-2661-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00353389

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00131181/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.3.1 Modernizacja systemu klimatyzacji i wentylacji

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00315768

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/04/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja systemu klimatyzacji i wentylacji w budynku Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne

42520000-7 - Urządzenia wentylacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie zwiększa kwoty na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.
2023-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane