Modernizacja placówek edukacyjnych Powiatu Białogardzkiego
Powiat Białogardzki - Starostwo Powiatowe w Białogardzie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00446820
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00446820/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-06 12:54
- Lokalizacja
- Białogard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-84906e82-2fc7-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 6721720236
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00446820 z dnia 2024-08-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja placówek edukacyjnych Powiatu Białogardzkiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Białogardzki - Starostwo Powiatowe w Białogardzie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920831
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 16-17
1.5.2.) Miejscowość: Białogard
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-200
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat-bialogard.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-bialogard.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-84906e82-2fc7-11ef-b373-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja placówek edukacyjnych Powiatu Białogardzkiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84906e82-2fc7-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00446820
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031060/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja placówek edukacyjnych Powiatu Białogardzkiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00378515
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZR.272.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji trzech placówek edukacyjnych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja placówek edukacyjnych Powiatu Białogardzkiego”.
1) Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie ul. Grunwaldzka 46, 78-200 Białogard
Opis inwestycji: Demontaż starej podłogi, kompleksowe wykonanie podłogi sportowej (legary, parkiet, lakierowanie, malowanie linii)
2) Zespół Szkół im. Jana Pawła II, ul. Zamoyskiego 3a, 78-200 Białogard
Opis inwestycji: Modernizacja ciągów komunikacyjnych na potrzeby uczniów niepełnosprawnych w Zespole Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II. Modernizacja parkietu w sali gimnastycznej, sali korekcji wad postawy oraz integracji sensorycznej. Modernizacja niezbędnego dla uczniów poruszających się na wózkach podnośnika dźwigowego. Modernizacja oświetlenia z dostosowaniem do Polskich Norm. Modernizacja części dachu.
3) Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białogardzie, ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 14, 78-200 Białogard.
Opis inwestycji: Modernizacja i dostosowanie do potrzeb uczniów ciągów komunikacyjnych w ZSP. Modernizacja kotłowni szkolnej, zmniejszająca pobór energii. Modernizacja i doposażenie Sali ćwiczeń – siłowni w nowoczesny sprzęt służący rozwojowi fizycznemu uczniów. Modernizacja pomieszczeń sanitarno – higienicznych z natryskami na sali gimnastycznej. W budynku, w którym prowadzone są warsztaty zawodowe: w Centrum Kształcenia Zawodowego (CKZ przy ul. Mickiewicza 26) modernizacja oświetlenia działów elektrycznego, mechanicznego oraz ciągów komunikacyjnych na oświetlenie led zgodne z wymogami zawartymi w Polskiej Normie Energetycznej (PN-EN 12464-1:2022-01 Światło i oświetlenie miejsc pracy. Cz. I: Miejsca pracy we wnętrzach) oraz zmniejszające pobór. Modernizacja szatni uczniowskich w CKZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
90500000-2 - Usługi związane z odpadami
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2242278,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3102711,57 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2242278,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IrBud Ireneusz Dębski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 320499629
7.3.3) Ulica: Sosnowa
7.3.4) Miejscowość: Mielenko
7.3.5) Kod pocztowy: 76-032
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Branża sanitarna i elektryczna. MARBUD Mariusz Siwicki
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2242278,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |