Wykonanie remontu dachu, remontu pomieszczeń kuchennych, remontu elewacji oraz wymiana stolarki okiennej w budynku filii KSS w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 20.
KRAJOWA SZKOŁA SKARBOWOŚCI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00354360
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00354360/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-16 12:27
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ae82e700-f60f-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 1132932391
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00354360 z dnia 2023-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu dachu, remontu pomieszczeń kuchennych, remontu elewacji oraz wymiana stolarki okiennej w budynku filii KSS w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 20.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAJOWA SZKOŁA SKARBOWOŚCI
1.3.) Oddział zamawiającego: filie KSS w: Otwocku, Białobrzegach, Krakowie, Jast. Górze, Muszynie, Przemyślu, Wrocławiu, Kamionie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366664067
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stefana Okrzei 4
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-710
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.kss.warszawa@mf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kss.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ae82e700-f60f-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pozostałe pozaszkolne formy działalności gdzie indziej niesklasyfikowane
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontu dachu, remontu pomieszczeń kuchennych, remontu elewacji oraz wymiana stolarki okiennej w budynku filii KSS w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 20.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae82e700-f60f-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00354360
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00130469/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remont dachu, uszkodzonej elewacji zewn. budynku. Wymiana stolarki okiennej w pokojach noclegowych IV piętra. Remont pomieszczeń zaplecza kuchennego w filii KSS w Krakowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00224947
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 0301.ELZ.260.1.13.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 214905,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie remontu dachu budynku filii KSS w Krakowie.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 30183,23 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie remontu pomieszczeń kuchennych w budynku filii KSS w Krakowie4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 91726,14 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie remontu elewacji zewnętrznej oraz wymiana stolarki okiennej w budynku filii KSS w Krakowie.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 92995,66 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 26.07.2023 r. Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza dla części II zamówienia, poinformował, iż uchyla się od zawarcia umowy.
Uchylenie się Wykonawcy od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowi zgodnie z przepisem Art. 255 ust.7 Pzp samoistną przesłankę do unieważnienia postępowania.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 26.07.2023 r. Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza dla części II zamówienia, poinformował, iż uchyla się od zawarcia umowy.
Uchylenie się Wykonawcy od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowi zgodnie z przepisem Art. 255 ust.7 Pzp samoistną przesłankę do unieważnienia postępowania.
| 2023-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |