Zaprojektowanie i wybudowanie tężni solankowej na działce nr 2/8 Obr. 4 przy ul. Parkowej w Malborku w ramach budżetu obywatelskiego edycja 2023”
MIASTO MALBORK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00354499
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00354499/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-16 12:59
- Lokalizacja
- Malbork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-060d5ea6-26f0-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5792230763
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00354499 z dnia 2023-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wybudowanie tężni solankowej na działce nr 2/8 Obr. 4 przy ul. Parkowej w Malborku w ramach budżetu obywatelskiego edycja 2023”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO MALBORK
1.3.) Oddział zamawiającego: MALBORK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747827
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: PL. SŁOWIAŃSKI 5
1.5.2.) Miejscowość: Malbork
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.babirecki@um.malbork.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.malbork.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_malbork1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie i wybudowanie tężni solankowej na działce nr 2/8 Obr. 4 przy ul. Parkowej w Malborku w ramach budżetu obywatelskiego edycja 2023”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-060d5ea6-26f0-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00354499
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00036250/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Zaprojektowanie i wybudowanie tężni solankowej w ramach Budżetu Obywatelskiego edycja 2023
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00317831
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IM.271.10.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
- wykonanie mapy do celów projektowych
- wykonanie prac przygotowawczych - koncepcja;
- prace projektowe w tym:
a) projekt zasilenia tężni wraz z monitoringiem
b) projekt zagospodarowania terenu
- budowę tężni plenerowej;
- budowę nawierzchni;
- montaż drobnych form architektonicznych ( kosze na śmieci szt. 2, ławki szt. 4, tablice informacyjne szt. 2)
- dostawa 22 m3 solanki do istniejącej tężni
- utylizacja 5 m3 zużytej solanki
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212100-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów wypoczynkowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty| 2023-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |