Budowa Parku Naukowo-Badawczego dla Katedry Infrastruktury i Gospodarki Wodnej Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury PRz.

POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00354525
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00354525/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-16 13:07
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-debce49f-2b85-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
8130266999
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00354525 z dnia 2023-08-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Parku Naukowo-Badawczego dla Katedry Infrastruktury i Gospodarki Wodnej Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury PRz.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001749

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Powstańców Warszawy 12

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 17 7432175

1.5.8.) Numer faksu: 8651075

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dorzech@prz.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.prz.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Uczelnia Wyższa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa Parku Naukowo-Badawczego dla Katedry Infrastruktury i Gospodarki Wodnej Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury PRz.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-debce49f-2b85-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00354525

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00325363

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NA/P/126/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 869679,35 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZAKRES PRAC OBEJMUJE
1. Budynek socjalno-techniczny - gotowy kontener o wym. 2,4x6,0 m, h=2,98 m przeniesiony z innej
lokalizacji na terenie Inwestora.
2. Prefabrykowany zbiornik żelbetowy nadziemny wraz z pokrywą, o wymiarach a x b x h = 2.4 x 3.5
x 1.7 m, na fundamencie z cokołem wyniesionym ponad teren na wysokość 0.5 m.
3. Prefabrykowany zbiornik żelbetowy podziemny wraz z pokrywą, o wymiarach a x b x h = 2.4 x 3.5
x 1.7 m.
4. Prefabrykowane zbiorniki żelbetowe naziemne otwarte, o wymiarach a x b x h = 2.4 x 3.5 x 1.7 m
(2 szt.).
5. Prefabrykowany zbiornik żelbetowy naziemny otwarty o wymiarach a x b x h = 2.4 x 3.5 do 4.0 x
1.7 m.
6. Stalowa konstrukcja nośna o wymiarach w rzucie 4,6x14,1 m i wysokości 2,56 m powyżej poziomu
przyległego terenu.
7. Cztery ściany żelbetowe wymiarach w rzucie a x b = 1,0 x 0,2 m i wysokości 2,5 m powyżej poziomu
przyległego terenu służące zawieszaniu zieleni.
8. Maszt stalowy o wysokości 6,0 m wraz z fundamentem, stanowiący konstrukcję wsporczą stacji
meteorologicznej.
9. Dwie prefabrykowane żerdzie żelbetowe o wysokości 12,0 m powyżej poziomu przyległego terenu,
stanowiące konstrukcję wsporczą turbin wiatrowych poziomej i pionowej o mocy ~3 kW wraz
z fundamentami.
10. Trzy studnie z prefabrykowanych kręgów żelbetowych o średnicy 1,0 m i wysokości 1,0 m,
zagłębione w gruncie na gł. 0,80 m.
11. Instalacja fotowoltaiczna o mocy 6 kW na systemowej stalowej konstrukcji wsporczej wbijanej
w ziemię.
12. Utwardzenie terenu z kostki brukowej gr. 6 cm.
13. Utwardzenie terenu z płyt ażurowych gr. 8 cm.
14. Ogrodzenie panelowe o wysokości 1,70 m.
15. Brama wjazdowa o szerokości min. 4,0 m.
16. Kanał technologiczny o średnicy DN200 z PVC, umieszczony min. 20 cm poniżej poziomu terenu.
17. Instalacja wodociągowa PVC średnicy 200mm służąca do przepompowywania wody ze zbiornika nr
3 do zbiornika nr 2.
18. Punkty czerpalne wody o przepustowości ok 0.3 dm 3 /s.
19. Wpusty drogowe służące do odprowadzenia wody ze zbiorników do sieci kanalizacji deszczowej.
20. Odwodnienie liniowe betonowe odprowadzające wody opadowe do zbiornika nr 3 ze studzienką
pomiarową.
21. Cztery skrzynki hermetyczne z doprowadzeniem instalacji elektrycznej (3 kW każda).
22. Dwie lampy uliczne LED z czujnikami zmierzchu.
23. Dwie skrzynki rozsączające - eksponaty dydaktyczne.
24. Dwa kanały o średnicy DN500 - eksponaty dydaktyczne położone na powierzchni terenu, nie
połączone z żadną siecią.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cENA JEDYNEJ ZŁOZONEJ OFERTY ZNACZNIE PRZEKRACZA ŚRODKI JAKIMI DYSPONUJE zAMAWIAJĄCY NA REALIZACJĘ TEGO ZADANIA.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2023-08-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane