Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania - zmiana na ogrzewanie gazowe w budynkach mieszkalnych na terenie Nadleśnictwa Gdańsk”.
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Gdańsk z siedzibą w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00354832
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00354832/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-16 14:24
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-17b415a6-2624-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5860016285
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00354832 z dnia 2023-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania - zmiana na ogrzewanie gazowe w budynkach mieszkalnych na terenie Nadleśnictwa Gdańsk”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Gdańsk z siedzibą w Gdyni
1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Gdańsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190036803
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Morska 200
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-006
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gdansk@gdansk.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nadlesnictwo.gdansk.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania - zmiana na ogrzewanie gazowe w budynkach mieszkalnych na terenie Nadleśnictwa Gdańsk”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17b415a6-2624-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00354832
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00422463/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 „Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania - zmiana na ogrzewanie gazowe w budynkach mieszkalnych na terenie Nadleśnictwa Gdańsk”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00318093
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.6.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cześć 11. Modernizacja systemu ogrzewania w budynku mieszkalnym przy ul. Leśna Polana 2B w Sopocie:
budowa instalacji centralnego ogrzewania wraz z montażem grzejników oraz źródła ciepła – kotła gazowego dwufunkcyjnego z zamkniętą komorą spalania, regulacja hydrauliczna instalacji,
przebudowę wewnętrznej instalacji gazowej w celu dostarczania gazu do urządzeń gazowych w lokalu,
odprowadzenie spalin z kotła gazowego kondensacyjnego poprzez zaprojektowany przewód powietrzno-spalinowy, montaż nasady kominowej.
Wykonanie elementów instalacji wentylacji doprowadzającej powietrze do pomieszczenia kotła: kanałów wentylacyjnych, montaż nawiewników okiennych, nasad kominowych,
Demontaż i utylizacja usuwanych elementów starych instalacji,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 65370,74 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 21) Modernizacja systemu ogrzewania w budynku mieszkalnym przy ul. Leśna
Polana 3 B w Sopocie:
wykonanie instalacji centralnego ogrzewania wraz z montażem i podłączeniem: grzejników oraz źródła ciepła – kotła gazowego jednofunkcyjnego z zamkniętą komorą spalania, podgrzewacza objętościowego ciepłej wody użytkowej, regulacja hydrauliczna instalacji,
budowę instalacji gazowej w celu dostarczania gazu do urządzeń gazowych w lokalu,
doprowadzenie spalin z kotła gazowego kondensacyjnego poprzez zaprojektowany przewód powietrzno-spalinowy, montaż nasady kominowej,
Wykonanie elementów instalacji wentylacji doprowadzającej powietrze do pomieszczenia kotła: kanałów wentylacyjnych, montaż nawiewników okiennych, nasad kominowych,
Demontaż i utylizacja usuwanych elementów starych instalacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 75647,97 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. Cześć 31) Modernizacja kotłowni gazowej w budynku mieszkalnym przy ul.
Gniewowskiej 55 w Redzie - Leśniczówka Marianowo:
montaż i podłączenie: nowego źródła ciepła – kotła gazowego jednofunkcyjnego z zamkniętą komorą spalania, podgrzewacza objętościowego ciepłej wody użytkowej, regulacja hydrauliczna instalacji,
odprowadzenie spalin z kotła gazowego kondensacyjnego poprzez zaprojektowany przewód powietrzno-spalinowy, montaż nasady kominowej, przebicie otworów w kominie
demontaż i utylizacja usuwanych elementów starych instalacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 48077,36 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie,ponieważ postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą. Wada uniemożliwia zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą. Wada uniemożliwia zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą. Wada uniemożliwia zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wartość zamówienia - to wartość szacunkowa netto dla części 1,2, i 3.| 2023-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |