Wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej drogi rowerowej z miejscami postojowymi prowadzącej z Piły w kierunku wsi Kotuń
Gmina Piła
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00089517
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00089517/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-05 09:37
- Lokalizacja
- Piła, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1ee1b02a-a73c-4672-8053-25b4df93e9b2
- Identyfikator
- 7642614167
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00089517 z dnia 2025-02-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej drogi rowerowej z miejscami postojowymi prowadzącej z Piły w kierunku wsi Kotuń
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Piła
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791164
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Staszica 10
1.5.2.) Miejscowość: Piła
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-920
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.pila.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pila.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umpila.ezamawiajacy.pl/pn/umpila/demand/189033/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej drogi rowerowej z miejscami postojowymi prowadzącej z Piły w kierunku wsi Kotuń2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ee1b02a-a73c-4672-8053-25b4df93e9b2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00089517
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049455/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.29 Wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej drogi rowerowej z miejscami postojowymi prowadzącej z Piły w kierunku wsi Kotuń
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00671947
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.TP.45.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej drogi rowerowej z miejscami postojowymi prowadzącej z Piły w kierunku wsi Kotuń.
W ramach przedmiotu umowy należy zaprojektować drogę rowerową (ścieżkę rowerową) wzdłuż drogi powiatowej nr 1159P na odcinku od Ronda Reformacji do granicy administracyjnej miasta Piły (z pominięciem terenów zamkniętych PKP) – łącznie ok 3,3 km. Schemat przebiegu drogi rowerowej przedstawiony jest na załączonej mapie (załącznik nr 10 do SWZ). Zamawiający dopuszcza korekty przedstawionej trasy pod warunkiem zgodności z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego i przepisami.
2. Dokumentację projektową należy spinać z podziałem na odcinki.
Na dokumentację projektową ma składać się w szczególności:
1) Dokumentacja w zakresie niezbędnym do zgłoszenia robót budowanych – dotyczy odcinka nr 1, nr 2 A, nr 2 C oraz obiektów małej architektury w miejscach publicznych;
2) Projekt budowlany – dotyczy odcinka nr 2 B;
3) Preliminarz kosztów – dotyczy wszystkich odcinków;
4) Kopia zaktualizowanej mapy sytuacyjno wysokościowej – dotyczy wszystkich odcinków;
5) Projekt wykonawczy – dotyczy wszystkich odcinków;
6) Przedmiar robót – dotyczy wszystkich odcinków;
7) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – dotyczy wszystkich odcinków;
8) Inwentaryzacja stanu istniejącego w szczególności istniejącego utwardzenia i oświetlenia, istniejącego oznakowania poziomego i pionowego oraz zieleni w zakresie niezbędnym do wykonania prac projektowych – dotyczy wszystkich odcinków;
9) Dokumentacja kosztorysowa (kosztorysy inwestorskie i ofertowe) -– dotyczy wszystkich odcinków;
10) Uzgodnienia, zgody, niezbędne decyzje administracyjne wymagane na etapie projektowania i realizacji inwestycji w szczególności pozwolenia na budowę -– dotyczy wszystkich odcinków;
11) Projekt docelowej organizacji ruchu (jeśli dotyczy) -– dotyczy wszystkich odcinków;
12) Inne dokumenty niezbędne do wykonania robót budowlanych w szczególności zgoda na usunięcie drzew i krzewów, pozwolenie wodnoprawne -– dotyczy wszystkich odcinków;
13) Detale połączenia ciągu projektowanego z ciągami istniejącym w szczególności z istniejącym ciągiem pieszo-rowerowym wzdłuż ulicy Mickiewicza od strony lasu, w tym przejścia dla pieszych – dotyczy wszystkich odcinków;
14) Uwzględnienie w dokumentacji elementów zieleni – dotyczy wszystkich odcinków.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 145140,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 307500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 145140,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BDS Budownictwo Drogowe Tomasz Spychalski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 382253009
7.3.3) Ulica: ul. Graniczna 8 Dobrzyca
7.3.4) Miejscowość: Szydłowo
7.3.5) Kod pocztowy: 64-930
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 145140,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
| 2025-02-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |